Диски на Фіат Темпра

Середньо розмірне сімейне авто Fiat Tempra в кузові седан вже давно підкорив багатьох автомобілістів. Вибір дискової продукції на цю модель автомобіля доволі широкий. Варто відмітити, що сьогодні диски Фіат Темпра купити можна навіть якщо вам не відомі рекомендовані виробником параметри. До речі, ними нехтувати ні в якому разі не варто. А як же в такому випадку підбирати нові колеса, спитаєте ви.

Диски на Фіат Тепра

Да все просто! Скористайтесь зручною формою пошуку колісної продукції на сайті «АвтоДискиUA». В неї ви вносите інформацію про виробника та назву моделі автомобілю, його рік, а також модифікацію. І ось вже система самостійно підбере для вас моделі дисків, які гарантовано відповідають характеристикам, що рекомендує виробник. А це значить, що вони точно «сядуть» на Fiat Tempra.

Які диски Фіат Тепра рекомендує виробник?

Щоб дізнатись, що рекомендує виробник ви можете подивитись на диски, які встановлюються на заводе. Вони мають наступні характеристики:

  • - Розмір – R14 дюймів;;
  • - Разболтовка – PCD 4*98;;
  • - Діаметр центрувального отвору – DIA 58.1 мм;;
  • - Ширина – 5.5 J;;
  • - Виліт – ЕТ 30 – 40 мм.;

При покупці коліс ви можете вибрати штамповані, якими був укомплектований Fiat Tempra, або підібрати сучасний варіант серед литих дисків. Відносно варіантів знаміни, то дотримуючись PCD, DIA, а також рекомендованих меж вильоту ви можете придивитись до п’ятнадцяти та шістнадцяти дюймових дисків. В такому випадку ширина може бути в межах 6 – 6.5 дюймів.

10 березня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]