При якій температурі змінювати літню гуму на зимову?

В питані використання автомобіля доволі важно визначити чітку межу між зимою і літом, тому назвати точну дату по зміні покришок доволі важко.

До того ж, в останні роки в України погода доволі непередбачувана та нестабільна. В цьому разі багато хто вважає, що вирішити дане питання дозволить використання всесезонної гуми.

Але, нажаль, не завжди така універсальність виправдана і ефективна. Ось чому і виникає питання про те, при якій температурі змінювати літню на зимову гуму, а також чи доцільно орієнтуватись на температуру повітря?

меняем летнюю резину на зимнюю

Спеціалісти «Авто Диски UA» рекомендують змінювати літню гуму на зимову, коли на подвір’ї середньодобова температура в межах +5 – 7 градусів.

Адже в темне час доби не виключені заморозки, тому на дорожньому покриті може бути утворена не велика скоринка льоду, по якій літня гума сильно ковзають.

Пам’ятайте, що при +10 градусах зимова гума погано працює і автомобілем доволі важко керувати, але якщо ви їздите тільки вранці та в вечері, то можна сміливо орієнтуватись на нічну температуру.

Якщо ж ви виїжджаєте за гаража лише коли температура повітря значно відрізняється від нічної, то тоді варто орієнтуватись виключно на цю температуру повітря. Також при зміні гуму рекомендуємо звертати увагу і на те по яким дорогам ви їздите.

5 вересня 2016
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]