Диски American Racing - надійність або розрекламований бренд?

Автомобільні литі диски American Racing – це бездоганний стиль в тандемі з високою кістю. Ось вже пів століття виробництвом цих дисків займається американська компанія, яка випускає свою продукцію під різними брендами. Саме цей концерн є законодавцем моди на автомобільному ринку хромованої дискової продукції. Вартість цих катків повністю відповідають їх відмінній якості. Наприклад, в інтернет-магазині «АвтоДискиUA» вони коштують від 9500 гривен. Більш точніше дізнатись по обраній моделі ви зможете у менеджерів нашої компанії.

American Racing диски: характеристики та особливості

Ця дискова продукція відмінної якості, так як розроблена з урахуванням потреб власників автомобілів. Для їх виробництва використовується сучасне обладнання та високоякісна сировина. Важливо і те, що інженери компанії постійно вдосконалюють технологічний процес, створюючи нові добротні моделі катків.

Особливу увагу варто приділити дизайну даного бренду колісної продукції. Він доволі оригінальний, так як розроблюється з урахуванням модних тенденцій. Правда, і классичні моделі, які були розроблені не один десяток років тому, також користуються серед споживачів немалим попитом. В Україні диски American Racing R15 доволі популярні. В цілому типорозмірний ряд представлений катками 15 – 22 дюймів.

Купити їх ви зможете прямо зараз в інтернет-магазині «АвтоДискиUA» по самій адекватній ціні. Окрім того, ми гарантуємо:

  1. Актуальні ціни в каталозі.
  2. Відправлення купленої дискової продукції без передоплати.
  3. Можливість замовити зворотній дзвінок на сайті компанії. Тепер зовсім не потрібно тратити свій час, щоб дозвонитись менеджерам.
  4. Швидку та чітку роботу.

Підтвердженням правдивості наших слів виступають численні відгуки, представлені на сторінках сайту компанії.

литые диски american racing

8 грудня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]