У Вас є датчики тиску і що буде, якщо їх не стане

Сучасний автомобіль здатний не тільки комфортно і безпечно перевезти нас з пункту А в пункт D, але також активно допомагають водієві під час руху і зупинки. Такими помічниками виступають і датчики тиску в шинах.

Він був розроблений порівняно недавно і перші його аналоги використовувалися виключно для військової техніки: трактори, БМП і т.д. Але з часом технологія такого контролю поширилася і на цивільні види машин. Це значно полегшило життя водіїв і дозволило більш точно і легко стежити за станом коліс.

датчики давления

Основні функції пристрою

Більш досвідчені водії дізнавалися про оптимальність наповнення коліс повітрям за допомогою портативного пристрою, яке вимагало зняття кришки з ніпеля, або ж в момент відвідування СТО. В інший час стан покришки оцінювалося "на око".

Установка спеціального датчика дозволила автоматизувати даний процес і суттєво підвищити безпеку поїздок. Справа в тому, що спущене колесо сильно впливає на керованість і гальмівний шлях транспортного засобу, може зіскочити з посадочних пазів або прокрутитися навколо диска. Все це небезпечні ситуації, що ведуть до втрати часу і сил.

Датчик тиску сигналізує про оптимальність наповнення покришки повітрям і є пасивним захисником від:

  • - аварійних ситуацій на дорозі через перекачаних або не повністю шин;
  • - швидкого зносу гуми з тієї ж причини;
  • - великих витрат палива і гіршої керованість автомобіля під час маневрів.

Якими бувають датчики

Якщо ви думаєте, що функція автоматичного контролю тиску в шинах доступна тільки власникам сучасних авто, то ви сильно помиляєтеся. Встановити систему стеження можна на будь-який транспортний засіб, досить вибрати необхідний вам варіант її виконання:

  • - механічний - самий бюджетний і простий у виконанні. Датчик являє собою ковпачок з висуваються елементами у верхній частині. Він встановлюється на ніпель. Водій може спостерігати появу зеленого, жовтого і червоного сегментів, в залежності від величини тиску в колесі;
  • - електронні зовнішні - мають спеціальні чіпи, які призначені для передачі інформації на центральний приймач. Також закріплюються на ніпель і схильні до вандального впливу і відцентрової сили;
  • - електронні внутрішні - більш надійні і найдорожчі варіанти, які монтуються всередині покришки і також передають свідчення на спеціальне приймальний пристрій.

Датчики тиску в шинах - прекрасна можливість убезпечити себе від аварійних ситуацій і полегшити процес обслуговування авто.

8 квітня 2021
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]