Як відрізнити диски репліка від оригіналу

На автомобільному ринку можна знайти, як оригінальні диски, так і репліку. Більшість власників автомобілів купуючи диски хотіли б знайти, за якими критеріями можна визначити заводські диски від копii. Давайте разом будемо розбиратись в цьому хвилюючому питані.

як відрізнити диски репліка від оригіналу

Чим відрізняються диски репліка від оригіналу

В першу чергу необхідно розібратись в тому, що мають на увазі під оригінальним легкосплавом. Це колесо, яке було сертифіковано разом з транспортним засобом. Як правило, на такому диску ви знайдете інформацію про виробника і додаткові позначення, які присвоїв виробник автомобіля.

Даний факт можна сміливо назвати першою відмінністю колес репліка від оригінальних. А як же бути з ідентичними колісними дисками, що продаються на ринках, запитаєте Ви. Невже це все копiя? Ні, це просто легкосплави, випущені на тому ж обладнані, але без торгового знаку виробника автомобілів.

Серед інших найбільш поширених критеріїв, що дозволяють відрізнити заводські колеса від репліки, необхідно виділити:

  1. Маркування. Його дуже важливо знати і тому, перед тим як купувати ту чи іншу модель дисків, ознайомтесь з тим, яке саме маркування наносить виробник.
  2. Вага. Як правило, оригінальні значно легші, а ніж репліка.
  3. Ціна на копію буде нижчою, а ніж на оригінал. Правда, цим критерієм повністю керуватись не варто, так як нечесні продавці на автомобільному ринку все ж існують.
22 листопада 2016
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]