Як зберігати диски

Якщо ви хочете, щоб колісні диски співслужили вам гарну службу, то їх, як і автомобільну гуму, потрібно підбирати з урахуванням сезону і бережно зберігати. Завдяки цим діям ви зможете уникнути пошкодження та деформування коліс, тим самим продовжуючи їх термін служби. Ось тому давайте розбиратися разом що до чого.

як зберігати диски

Як зберігати литі диски з гумою та без

Давайте розглянемо, як зберігається дискова продукція без гуми.

  1. Зніміть колісні диски. Ретельно очистить від бруду теплою водою, в яку додають автомобільний засіб, відповідаючи вашому типу коліс. Якщо диски хромовані, то відмовтесь від засобів з ацетоном або аміаком. Губку або ганчірку обирайте м`яку, яка не буде дряпати поверхню виробів. Не мийте їх під струмом води з високим тиском. Так можна пошкодити покриття колеса.
  2. Добре протріть. Хай вони повністю висохнуть!
  3. Наступний крок - покриваємо поліролю, а також водовідштовхувальним засобом.

Якщо ви все виконали правильно, то колеса можна сміливо зберігати в гаражі навіть при низьких температурах.

А як зберігати диски з шинами запитаєте ви?

Принцип їх підготовки такий як і без покришок. А ось при зберіганні до уваги потрібно приймати ще й умови сезонного зберігання автомобільної гуми. Мова йде, що диски з шинами потрібно підвісити або скласти у вигляді «криниці» - на рівній поверхні, але не на земле!

Пам’ятайте, що будь-який металічний елемент автомобіля потребує ретельного та бережного уходу і колеса не виключення. І доволі важливо легкосплавні вироби під час сезонного зберігання захистити від вологи та температурних змін.

Якщо ви будете дотримуватись рекомендацій, то легкосплави прослужать вам вірою та правдою багато сезонів. Залишись питання, як зберігати диски? Тоді дзвоніть нам зараз, і ми відповімо на всі хвилюючі питання, надавши професійну консультацію.

15 Трав 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]