Диски залізні r15 - особливості, переваги, виробники

Автомобільна індустрія не стоїть на місці - постійно з'являються нові рішення, здатні забезпечити безпеку пересування транспорту, поліпшити його їздові і естетичні характеристики. Це твердження стосується абсолютно всіх комплектуючих - від силових установок до автодисків, які виступають не тільки як функціональний елемент машини, але і естетичного. Але в той же час, стандартні диски залізні r15 продовжують користуватися популярністю серед власників іномарок і легкового транспорту вітчизняного автопрому.

Особливості залізних дисків р15

Диски железные r15”

Характеристики металевих автодисків пов'язані з матеріалом і способом виготовлення. Відповідно до застосовуваної методикою виробництва, вони мають іншу назву - "штамповані", тобто, ті, які штампуються. Залізні колеса складаються з двох деталей - обода і так званої тарілки. Для з'єднання елементів застосовується зварювання. Вона забезпечує міцність з'єднувального шва. Як показує практика, моделі можуть експлуатуватися довго, і навіть при істотних пошкодженнях, зварювальний шов не розходиться. У них хороша пластичність, в результаті чого при зіткненні з перешкодою, не виникають тріщини.

Переваги штампованих автодисків

Основна перевага сталевих коліс в їх міцності. Завдяки їй, вони експлуатуються тривалий час, забезпечуючи надійність пересування машини на різних ділянках дороги. Штамповані колеса позитивно зарекомендували себе на пересіченій місцевості і бездоріжжя, вони справляються з поставленими завданнями в умовах засніженої зими. Як перевага сталевих дисків можна розглядати їх вартість. Це самі бюджетні рішення в своєму сегменті ринку. Досить витратити 2500 - 4000 грн, і в розпорядженні водія з'явиться новий комплект.

Виробники

Оскільки над створенням залізних дисків працює не багато виробників, їх вибір за цим критерієм обмежений. У каталозі інтернет-магазину АвтоДиски представлені 15-діаметровие моделі у виконанні вітчизняного бренду, китайських і російських компаній. Бренди з західноєвропейських країн випускають легкосплавні, або ковані колеса, які набагато дорожче сталевих аналогів, володіють зовсім іншими характеристиками з безпеки, довговічності та практичності.

17 липня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]