Установка дисків у неофіційного дилера, наслідки!

Гарантійне обслуговування нового авто - прекрасна можливість підвищити власну безпеку. Виробник бере на себе відповідальність за правильність роботи цілого списку вузлів транспортного засобу. Але як бути з витратними комплектуючими, які в даний перелік часто навіть не включені.

Офіційні дилери вимагають неухильного обслуговування авто на певних сервісах. В іншому випадку є загроза передчасного припинення обслуговування вашої машини за особливими умовами. Діяти в даній ситуації потрібно обачно, але і переплачувати офіцій за установку дисків зовсім не обов'язково.

Установка дисков у неофициального дилера

Основні правила поведінки

Насамперед, кожен автовласник повинен уважно ознайомитися з гарантійними умовами. Якщо є незрозумілі моменти, ви маєте право звернутися до дилера за роз'ясненнями та уточненнями.

При необхідності проведення заміни, установки або ремонту тих частин, які не передбачені в гарантійних зобов'язаннях, ви вільні звернутися до стороннього майстру. Але при цьому, варто бути впевненим у високому рівні кваліфікації фахівця і безпеки його дій для транспортного засобу.

Установка автодисків у "сірого" дилера

Такі витратні матеріали, як покришки й диски часто не входять до кола зобов'язань заводу-виготовлювача. Тривалість їх експлуатації і зовнішній вигляд коліс багато в чому залежить не тільки від якості названих запчастин, але також від стилю водіння і стану автодоріг.

Установка нового комплекту може знадобитися через місяць, півроку або кілька років, після покупки ТЗ. Все дуже індивідуально. І встановити катки можна як у офіційного представника, так і в "домашніх умовах" власними силами або на будь-якому найближчому СТО. Різниця буде лише у вартості даної процедури.

Наслідки обслуговування у "неофіціалов"

Всім відомий факт, що дилери пред'являють високий цінник виконуваних робіт, спираючись на використання оригінальних деталей і високу майстерність власних співробітників. Тому першим наслідком, установки коліс поза стінами офіційної СТО, буде суттєва економія коштів.

Також, важливо зазначити, що в даному випадку ніяке припинення гарантійного обслуговування вам не загрожує. Новий комплект дисків жодним чином не може вплинути на систему запалювання або стан електричної проводки машини. Захистити себе клієнт може за допомогою законів України, які передбачають свободу вибору, коли противне не прописано документально!

16 квітня 2021
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]