Навіщо потрібні секретки на колеса?

Секретки на колеса - пристосування у вигляді гайок або болтів з унікальним малюнком виїмки, що збігається з конфігурацією спеціального ключа. Оснащені спеціальним обертовим кільцем, що протидіє відгвинчуванням за допомогою екстрактора. Секретні пристосування встановлюються на колеса з метою протидії несанкціонованим діям зловмисників. Автомобілісти, які залишають машини біля багатоповерхівок у дворах знають, навіщо потрібні секретки на колеса - вони допоможуть уберегти функціональність машини, позбавлять від неприємних сюрпризів вранці, коли прийшовши до авто, власник виявить пропажу коліс.

Наскільки доцільно встановлювати секретки?

Секретки на колеса

Секретні болти або гайки частіше встановлюють на машини з литими дисками і дорогими шинами. Зазвичай пристосування купують для коліс радіусом від 16 дюймів і більше. Як показує практика, оснащувати бюджетні ВАЗи, неабияк поношені малолітражки з невеликими колесами, які не сенсу. Недорогі диски не становлять інтерес для грабіжників, а ось колеса, виготовлені преміальними брендами з Німеччини, Японії, США, Італії, часто крадуть. Тому про їх безпеки варто подбати, купивши комплект секреток.

Рекомендації по експлуатації секретних пристосувань

Як правильно експлуатувати секретки? Це питання нетривіальний для автомобілістів, оскільки від особливостей експлуатації секретних болтів залежить не тільки ступінь безпеки машини, але і термін їх використання.

Основні правила використання секретних гайок, болтів:

  • неприпустимо закручування секретного кріплення ударним гайковертом - для цих цілей застосовується динамометричним ключ, процес виконується строго в рамках крутного моменту, регламентованого автовиробником (вказано в паспорті до ТС);
  • перед монтажем потрібно переконатися в збігу болта (іншого кріплення) з секреткою - по різьбі, посадці, довжині;
  • при демонтажі колеса процес виконується в такій послідовності - демонтується секретка, потім знімаються кріпильні болти.

Не зберігайте ключ, інструкцію з персональним кодовим номером в бардачку машини - його в першу чергу перевіряють злодії на наявність секретного ключа. Знайдіть безпечніше і важкодоступне для сторонніх місце в автомобілі.

2 вересня 2021
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]