Колісні диски r14 для Ланоса - види, параметри

Lanos - бюджетний легковий автомобіль, що випускається до 2017 року. До 2002 року входив до списку продукції південнокорейського заводу Daewoo, після злиття підприємства з північноамериканським автоконцерном General Motors перейшов в його власність. Саме з цього моменту в комплектації Ланоса відбулися зміни, замість 13-дюймових коліс з'явилися диски r14. Аналогічний розмір підходить для установки на моделі, випущені в Південній Кореї, але тоді вони будуть розглядатися як допустимі рішення, а у випадку з моделі американського виробництва - штатними.

Маркування автодисків

Колесные диски r14 для Ланоса

При виборі автодисків важливо дотримуватися значення не тільки по радіусу, а й за іншими показниками. Підбираючи вироби для Ланоса орієнтуйтеся на такі параметри (заводські):

  • - DIA - 56.6 мм, де DIA - діаметр ЦО;
  • - W - 7 J або 6 J, де W - ширина обода;
  • - ET - 35 або 45, де ЕТ - виліт колеса;
  • - PCD - 4х100, де PCD - Число отворів для з'єднувальних елементів, а також відстань між ними по колу.
  • - Диски r14 кріпляться болтовим з'єднанням. (Болт 12 * 1,5).

Чавуну або сталеві автодиски купити для Ланоса?

На українському авторинку вибір колемо досить багатоликий і різноманітний по виробникам, дизайнам, маркування. Вироби поділяються на три види за матеріалом і способом виготовлення:

  • - штампування;
  • - литі;
  • - ковані.

Для виготовлення штампованих моделей застосовується сталь. Спосіб виготовлення досить простий - з заготовки штампується центральна частина, окремо виготовляється обід. Обидві деталі з'єднуються за допомогою спеціального способу зварювання, диск проходить додаткову обробку і поставляється покупцю. Сталеві диски r14 - бюджетне рішення, більше підходять для їзди в зимову пору року, ніж в літній. Особливими дизайнерськими характеристиками не володіють, тому фактично втратили популярність.

Литі автодиски - сучасні, стильні рішення з алюмінієвого сплаву, легкі по вазі, мають гарну зносостійкість. Існує думка що лиття коштує дорого - це абсолютно не так. В інтернет-магазині багато цікавих пропозицій з оптимальним поєднанням «ціна-якість». Одне з них - диски r14 Zorat Wheels, які привабливі зовні і коштують недорого. Практичне використання моделей демонструє їх прекрасні функціональні характеристики, динамічність, стійкість до появи мікротріщин.

5 липня 2021
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]