Як пофарбувати диски в хром

Сьогодні автовласнику пропонується безліч варіантів, які дозволяють зробити автомобіль помітним на дорогах. Одним з доволі популярних і доволі доступних методів є хромування литих дисків – на колесо наносять спеціальне покриття, за допомогою якого утворюється дзеркальний ефект, маючий золотистий або сріблястий відлив.

як пофарбувати диски в хром

За рахунок того, що такий вид тюнінгу користується попитом, багато власників авто цікавляться,як пофарбувати диски в хром і реально це зробити в домашніх умовах. Адже така прикраса не тільки виглядає ефектно, виділяючи автомобіль, але й дозволяє звести до мінімуму вірогідність розвитку корозії і різних пошкоджень. Давайте разом розберемося, що до чого.

Як пофарбувати диски хромом?

На превеликий жаль, хромування дискiв в умовах домашнього гаража з використанням різних підручних засобів просто неможливе. Однак на ринку ви зможете знайти спеціальні лакофарбові состави, які гарно імітують «хром». Цей метод відомий, як дифузний.

Всю процедуру виконують поетапно:

  1. Очищення колеса від бруду та старої фарби. Для цього використовують наждачний папір або дрель, на яку одягають спеціальну щіточку-насадку.
  2. Всі пошкодженні поверхні гарно шпаклюють.
  3. Ґрунтують та просушують.
  4. Фарбування в два шари. Спочатку наносять чорне покриття, а потім спеціальний состав, який імітує хром.
  5. Фінішне просушування.

Для фарбування диска краще за все використовувати пульверизатор.

Варто відмітити, що не тільки важливо знати, як пофарбувати диски під хром, але ще правильно провести підготовку виробу, а також підібрати фарбу. Не варто купувати бюджетні варіанти, так як навряд вони зможуть точно утворити «ефект хрому». Як правило, бюджетні фарби більше схожі на сірий металік, але без того заворожливого блиску.

19 грудня 2016
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]