Як балансувати литі диски

Доволі часто автомобілісти, задаючись питанням, як балансувати литі диски, стикаються з твердженням, що для такої дискової продукції процедура балансування значно складніша.

А все тому, що у такого колеса значно більше природного дисбалансу, так як щільність структури у литого матеріалу різна. Однак таке твердження далеке від дійсності.

Безперечно, структура металу може бути різною, але не настільки, щоб створювати будь-які серйозні проблеми. Ось тому давайте разом розбиратись, що до чого:

як балансувати литі диски

Як правильно балансувати литі диски?

Корегувати динамічний дисбаланс можна в умовах звичайного шиномонтажу, у якого є спеціальне обладнання. Однак, як показує досвід навіть спеціалісти даного сервісу можуть допустить грубі помилки.

Щоб уникнути цього рекомендуємо розглянути загальні правила балансування колісних литих дисків на шиномонтажній станції:

  1. На станок колісні диски та гуму можна встановити тільки добре очищену від бруду. Важливо оглянути протектор на наявність внутрішнього каміння. В противному випадку говорити про точність регулювання неможливо.
  2. Обов’язково потрібно прибрати всі тягарці.
  3. Огляньте, як встановлений станок. Він повинен бути добре закріплений та встановлений горизонтально.
  4. Місце куди планується кріплення тягарця потрібно знежирити та добре просушити.

На жаль, навіть знаючи, як балансувати диски, візуально визначити наскільки якісно була виконана робота по балансуванню доволі складно. Багато в чому коректність залежить від рівня зношеності обладнання, точності калібровки та рівня кваліфікації майстра.

Сьогодні найбільш прогресивні шиномонтажні станції пропонують своїм клієнтам 3D-балансування, яка найбільш ефективно дозволяє усунути дисбаланс. Однак пам’ятайте, що основні правила балансування залишаються незмінними, незалежно від різновидності процедури.

5 червня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]