Правильний підбір дисків по авто

З процесом вибору дисків стикається кожен автомобіліст. Штатні колеса приходять в непридатність, і виникає необхідність підібрати їм альтернативу, але не завжди водієві вдається швидко впорається з поставленим завданням. Деякі автомобілісти замовляють в інтернеті диски, які несумісні з конструкційними особливостями машини, в результаті чого їм доводиться відправляти покупку назад і чекати нових коліс. Це втрата часу і коштів.

Щоб уникнути таких непорозумінь, потрібно навчитися вибирати колеса, дотримуючись рекомендацій експертів. Правильний підбір дисків по авто - поетапний процес, що дозволяє з величезного каталогу інтернет-магазину вибрати оптимальні рішення по всіх параметрах - розмірами, вартості, виробнику.

подбор дисков по авто

З чого почати?

Автоконцерни встановлюють на машини колеса певного розміру. Типорозмір колеса відповідає потужносним і технічними показниками авто, її конструкції. При заміні дисків недосвідчені водії спочатку орієнтуються на візуальні характеристики - це в корені неправильна стратегія покупки виробів. Невідповідний за розміром диск неможливо встановити, а якщо монтаж проведено, не виключений ризик втрати колеса під час руху.

Типорозмір встановлених на машину дисків вказано в паспорті до авто, а також міститься в інформації на тематичних інтернет-ресурсах, форумах. Користуючись сервісом інтернет-магазину, водій може дізнатися штатний розмір коліс завдяки вбудованій пошуковій системі. Введіть назву машини, рік випуску і її модифікацію в пошуковий рядок - система автоматично підбере перелік дисків зі штатними і допустимими розмірами.

Які колеса вибрати - із заводськими або допустимими значеннями?

Що таке допустимі розміри? Це значення, які дозволять встановити колеса на авто, але вони штатно не використовувалися автовиробником. У маркуванні коліс використовуються такі параметри:

  • - ЕТ - виліт;
  • - R - радіус;
  • - W - ширина обода;
  • - DIA - діаметр центрального отвору;
  • - PCD - кількість кріпильних отворів і відстань між ними по колу.

Незмінними залишаються значення DIA і PCD, навіть якщо водієві дуже хочеться купити автодиски з допусстімімі параметрами. При виборі допустимо коливання в конкретних діапазонах величин значення ЕТ, R, W.

Після того як підібрано кілька варіантів по типорозміру, можна визначатися з вартістю, виробником і дизайном. Сьогодні в каталозі дуже багато реплік дисків відомих брендів, які фактично не відрізняються від оригіналів візуально, але в рази дешевше, - відмінний вибір для тих, хто хоче заощадити на покупці.

8 вересня 2021
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]