Як зберігати шини

Купівля нових шин для автомобіля це завжди значно відображається на сімейному бюджеті. Особливо якщо купівля покришок незапланована із-за того, що неправильно зберігались, то прикро вдвічі. Щоправда, в такому разі ображатись необхідно тільки на себе. Адже існує ряд правил зберігання шин і якщо їх дотримуватися, то можна врятувати себе від багатьох неприємних ситуацій. Ось про те, як правильно зберігати шини розкажуть експерти інтернет-магазину «Авто Диски UA».

Правила зберігання автомобільних шин

Перед тим як розбиратися, як правильно зберігати шини в зборі або ні, важливо їх підготувати. Покришки необхідно ретельно відчистити від грязі та гравію. Кожну шину необхідно промаркувати. Це дозволить розуміти, де яке колесо стояло, щоб в наступному сезоні поміняти їх містами. Тепер необхідно розібратись з дисками зберігати шини чи ні. Від цього залежить, як зберігати шині лежачи чи стоячи. Якщо ви вирішили зберігати гуми разом з дисками, то пам’ятайте, що вертикальне їх зберігання заборонено. В такому разі колеса складують одне на одне горизонтально або підвішують. Також важливо, якщо складати горизонтально, то необхідно під низ підкласти дерев’яний піддон. При зберіганні шин окремо від дисків необхідно знайти місце, де б ви змогли їх поставити вертикально. При вертикальному зберіганні гуми важливо її раз в місяць обертати, щоб уникнути дефектів. По можливості старайтесь, щоб колеса були розташовані вільно. Не дозволяйте ніякого навантаження. В противному разі деформації не уникнути.

як же правильно зберігати шини

Загальні вимоги до місця зберігання покришок

Важливо не тільки знати правила зберігання покришок, але ще і де зберігати шини. Отже, приміщення для зберігання автомобільної гуми повинно відповідати слідуючим вимогам:

  • 1. Температура. Найбільш безпечно зберігати покришки в температурному діапазоні 0 – 25 градусів вище нуля. Якщо порушити температурний режим, то гума може змінити свої характеристики та деформуватись. Вважається, що ідеальна температура +15 градусів.
  • 2. Вологість. Важливо контролювати, щоб в місті зберігання шин не з’явився конденсат, не потрапили осадки.
  • 3. Освітлення. Зберігати покришки потрібно в темному приміщені, не допускаючи потрапляння сонячних промінів.
  • 4. Захист від різних речовин. Гума не повинна контактувати з маслами, змазками та розчинниками. О крім цього, рекомендуємо слідкувати, щоб в місцях зберігання не знаходились прибори, що виділяють озон, так як дана речовина негативно діє на гуму.
  • 5. Механічні пошкодження. Важливо слідкувати за тим, щоб гума не впала з висоти 1,5 метра і вище. В результаті такого падіння не уникнути деформації бортових кілець, а такі покришки не придатні для експлуатації.

як зберігати шини лежачи або стоячи в гаражі

Пам’ятайте, тільки правильне зберігання шин дозволить вам уникнути зайвих витрат та продовжити термін придатності ваших покришок.

1 червня 2016
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]