Чи потрібні легкосплавні диски на зиму?

Водії до цих пір не можуть прийти до єдиної думки, чи потрібні литі диски на зиму, чи ні. У кожного автомобіліста свої переваги в цьому питанні, але все ж, варто прислухатися до думки досвідчених водіїв. Вони вважають за краще разом з комплектом зимової гуми встановлювати штамповані автодиски, відкидаючи литі з кількох причин.

Нужны ли легкосплавные диски на зиму

Чому не радять використовувати литі диски взимку?

Вибираючи автодиски на зиму потрібно враховувати умови експлуатації машини. Якщо вона їздить тільки по міських дорогах з якісних асфальтованих покриттям, то литі диски - цілком підходящий варіант. Однак слід враховувати - в нашій країні навіть в центральних районах великих міст якість доріг далеко від ідеального. Їзда на легкосплавних дисках по дорогах з ямами призведе до їх пошкодження.

Основні причини відмови від легкосплавних дисків в зимовий час:

  • - моделі з рідкісним розташуванням спиць пропускають сніг і сльота, при пересуванні по пухкому снігу забиваються сніжно-грязьовий масою;
  • - на засніженій дорозі не завжди легко визначити наявність ями, особливо у вечірній і нічний час, тому не виключені пошкодження литих дисків з необережності водія.

Легкосплавні моделі коштують дорожче сталевих, тому відмовившись від їх експлуатації в зимовий час, водій заощадить на обслуговуванні машини. Сталеві диски навіть якщо і деформуються, то їх легко відновити в умовах шиномонтажной майстерні.

Як підібрати сталеві диски?

Вибір штампованих моделей виконується в кілька етапів, з огляду на такі аспекти:

  • - типорозмір;
  • - вартість;
  • - виробник.

Візуальні характеристики у штампованих автодисків фактично однаковий, тому на цьому аспекті автомобілісти не загострюють увагу. Тим більше, що приховати малопривабливий дизайн допоможуть ковпаки, які можна підібрати в інтернет-магазині в розмаїтті дизайну.

Підбираючи колеса по типорозміру, керуйтеся рекомендаціями автовиробника - розміри вказані в паспорті транспортного засобу, а також допустимими параметрами. У маркуванні заводських і допустимих коліс однаковими залишаються значення DIA (діаметр центрального отвору) і PCD (кількість кріпильних отворів, відстань між ними по колу).

Змінюватися може тільки виліт колеса, ширина обода і радіус, але в межах допустимих значень. Пошукова система в інтернет-магазині автодисків допоможе підібрати ідеальні штамповані і литі диски для будь-якого комерційного, легкового транспорту.

25 серпня 2021
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]