Спасер для дисків

Спасер - пристосування для дисків, які використовують для зменшення їх вильоту. Застосовуються в ситуаціях, коли при покупці нових автодисків водій не зміг підібрати моделі з заводськими параметрами, або йому більше сподобалися диски з великим вильотом колеса, за умови що всі інші параметри відповідають конструктивним особливостям авто.

Спасера для дисков

Доцільність використання спасерів

Колісні проставки монтуються між маточиною і диском. Зменшити виліт Автодиски необхідно коли збільшується ширина шинного профілю. Для дотримання заводського відстані між елементами підвіски і внутрішнім краєм колеса, його необхідно висунути назовні. З цією метою застосовуються спасери.

При установці колеса з нештатним вильотом збільшується його «плече обкатки». Цей параметр впливає на дві важливі характеристики машини - керованість і курсову стійкість. Після установки автодисків зі збільшеним вильотом підвищиться зусилля на кермі, тому автомобілісту доведеться застосовувати більше сил для управління машиною. Вона більш чутливо реагуватиме на колію. При наявності незначних відмінностей в зчепленні коліс, розташованих з правого і лівого боку, не виключено розгортання машини при різкому гальмуванні. Якщо виліт змінений малозначних, подібні ситуації виключені.

Види спасерів

Авторинок пропонує водіям спасерів двох видів:

  • - вироби з наскрізними отворами під кріпильні болти - товщина спасерів зазвичай до 10 мм. Проставка кріпиться до маточини і до диска одними і тими ж болтами (деталі нашаровуються один на одного). При покупці спасерів такого типу потрібно подбати про придбання більш довгих кріплень, так як на заводські «посадити» АвтоДиск і проставлення не вийде;
  • - вироби з отворами двох типів - для маточинних болтів і для кріплення проставки до маточини. В цьому випадку АвтоДиск кріпиться до спасерів, який попередньо прикручується до маточини. При покупці таких виробів є зміна не тільки вильоту, але і кількості кріпильних елементів, відстані між кріпленнями. У більшості таких спасерів є така ж опуклість, як і у маточини - призначена для центрування колеса.

Вибираючи проставки другого типу акцентуйте увагу на параметри опуклості для центрування колеса - вони повинні відповідати центрувальними отвору диска. При використанні спейсера поганої якості, підвищується навантаження на підвіску, в результаті чого вона стрімко зношується. Краще купувати вироби надійних брендів з позитивною репутацією.

29 липня 2021
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]