Які секретки краще: Farad або McGard?

Серед автолюбителів закріпилася думка, що злодійство автомобільних коліс вже в далекому минулому. Однак, це далеко не так, автомобілі як «роззуватися», так і продовжують цей чорний вид бізнесу. Тим більше, що інтернет допомагає продати викрадений товар за прийнятною ціною і в короткий термін. Однак, якщо раніше тягнули все що попало, то сьогодні злодії стали більш обачними та уважними. Колеса 13 і 14 діаметру беруть тільки малолітки і особи із сумнівною репутацією. Професіонали ж полюють за великою рибою, починаючи демонтаж виробів від 15 типорозміру. Виходить, що при такому положенні справ, залишати без нагляду автомобіль небезпечно. Впрочім, з цієї ситуації є вихід. Це використання секреток на колеса.

Хто виробляє найкращі секретки

Сьогоднішній ринок колісної фурнітури представлений величезною кількістю марок і брендів. Це як китайські «No-name» так і імениті бренди. Перші списки топів тут ділять секретки на колеса Mcgard і вироби компанії Farad. Давайте розберемося в цих брендах докладніше і з'ясуємо особливості та тонкощі застосування.

Mcgard американська компанія, яка спеціалізується на випуску кріпильних елементів. Почала діяльність в 1959 році як оборонний завод, а з 1964 року вийшла на цивільний ринок як виробник колісних замків. Продукція представлена ​​кількома категоріями товарів, які мають певну маркування:

  • SU вироби стандартної захисту. Підходять для всіх типів автомобілів. Рівень секретності не дозволяє провести демонтаж колеса без застосування спецзасобів;
  • SL посилений захист. Демонтувати подібний кріплення проблематично, навіть досвідченому зловмисникові;

Какие секретки лучше: Farad или McGard?

SUB стандартна захист, при використанні чорного кольору

Для зручності підбору компанія виробник випускає профільні каталоги.

Секретки на колеса Farad випускаються на виробничих потужностях розміщених в Італії з 1978 року. Компанія має багаторічний досвід і відмінну репутацію, що дозволило їй стати постачальником для таких відомих автомобільних брендів як Mercedes-Benz, Fiat, Audi, Volkswagen, Skoda. Продукція умовно розділена на сегменти, в залежності від застосовуваної технології виготовлення:

  • кільцеві;
  • прессшайбою;
  • сферичні.

На жаль виробник обмежив колірні рішення одним варіантом - хромування.

Farad або McGard?

Так що краще? У цей питанні однозначної відповідь бути не може. Кріплення обох марок хороший і при правильному застосуванні послужить вам довгий час. Автовласникові слід пам'ятати кілька простих правил при їх експлуатації:

  • затягувати секретку слід останньої, а демонтувати першої;
  • при виробництві монтажних робіт категорично забороняється використання пневмоінструменту;
  • власникам всесезонних коліс необхідно періодично відкручувати секретки, щоб уникнути «прикипання».

Якщо ви вже визначилися з вибором, то раді вас бачити на нашому сайті avtodiski.net.ua. У нас ви можете придбати тільки якісну продукцію від відомих виробників.

4 лютого 2020
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]