Як зберігати автомобільні шини на дисках

Зміна автомобільної гуми відповідно до сезону для українських автомобілістів давно звичне явище. Однак практично кожен власник машини стикається з питанням, як зберігати автомобільні шини на дисках вдома або краще зберігати окремо тільки гуму. Ось тому рекомендуємо розібратися з цим питанням.

как хранить автомобильные шины на дисках

Зберігання автомобільної гуми без дисків

Якщо Ви хочете, щоб комплект гуми співслужив гарну службу, то доведеться виділити досить багато місця для її зберігання. Особливо важливо при зберіганні шин без дисків. В такому випадку її краще зберігати в такому ж положенні, в якому вона знаходиться і на автомобілі. Іншими словами, на ребрі з протектором. Колесо варто встановити на рівну поверхню. Нехай це буде підлогу (земля) в гаражі або спеціально виділена для цих цілей полку. Ні в якому разі не ставте гуму один на одного, так як розташована покришка в самому низу під вагою просто деформується.

Визначаємо температурний режим зберігання автомобільних шин

Розібравшись як зберігати автомобільні шини без дисків, а точніше в якому саме положенні, варто також приділити увагу і температурному режиму. Пам'ятайте, що зимові і літні покришки зберігаються при різній температурі. В іншому випадку гума втратить свої властивості. Отже, для літніх шин необхідно вибирати місце, де буде температура не нижче + 6 градусів. А ось для зимової гуми навпаки потрібно більш прохолодне приміщення.

как хранить автомобильные шины на дисках

Підготовка покришок до зберігання

Варто відзначити, що відправляти на зберігання потрібно заздалегідь підготовлену автомобільну гуму. Для цього рекомендується зробити позначки на колесах, щоб розуміти, де яке колесо раніше стояло. Потім покришки знімають і ретельно промивають, щоб ніде не залишилася бруд. Після цього, гуму необхідно висушити і обробити спеціальним складом, який захистить шини від руйнування і тим самим продовжить їх термін служби. Автомобільні покришки потім упаковують в целофан. Якщо Ви плануєте зберігати шини разом з дисками, то пакет не варто щільно закривати, так би уникнути утворення конденсату, через якого може з'явиться корозія на дискової поверхні.

Як зберігати автомобільні шини на дисках

Покришки з дисками мають свої правила зберігання, і вони кардинально відрізняються від тих, які застосовуються при зберіганні автомобільної гуми без дисків. Розрізняють два варіанти:

  1. Колеса складають стопкою один на одного. Адже в такому випадку диск забезпечує жорсткості і відбувається рівномірний розподіл навантаження.
  2. Підвішують покришку з диском. В такому випадку використовують мотузки або монтують в стіні спеціальні кронштейни, на які вішають автомобільне колесо.

Що необхідно знати, відправляючи покришки на зберігання?

как хранить автомобильные шины на дисках

Важливо враховувати руйнують фактори, до яких відносять воду, сонце і високі температури повітря. Тому не можна зберігати покришки на відкритому повітрі. Як же бути якщо немає місця для зберігання автомобіля?

Як варіант, можна звернутися в спеціальні компанії, які надають послуги зберігання. Правда, фахівці рекомендують при здачі комплекту гуми зробити певні позначки. Так би Вам не повернули чужу зношену гуму.

1 серпня 2018
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]