Історія автомобіля ВАЗ 2107

Вже давно для людей з країн СНД марка машин ВАЗ стали класикою і еталоном машинобудування. Історія ВАЗ 2107 починає в 1982 році в місті Тольятті, на Волзькому Автомобільному заводі. Це малолітражний седан, другої групи і є модифікацією люкс версії ВАЗ 2105. Після розвалу СРСР виробництво в різних країнах тривала, останнім згорнулося в 2014 в Єгипті. За всю історія випуску вона практично не зустріла нарікань на технічну складову. На наших дорогах ще часто можна зустріти ці чудові машини.

Основні переваги

Так як 2105 веде своє походження від автомобілів фірми Fiat, що вгадується в його зовнішньому вигляді, то і його модифікація 2107 перейняла деякі їхні напрацювання. В основному машину любили за її відмінну керованість і надійність. Також вона дуже економічна в плані палива, 1.5 літровий двигун дає непогану швидкість по місту. Далі ми наведемо вам основні її відмінності від ВАЗ 1 204:

Більш потужний двигун об'ємом 1,5 л і потужністю 77 л. с. (Для карбюраторних версій);

Змінена, часто хромована решітка радіатора з більшою площею (в останні роки виробництва на LADA-2104 з метою уніфікації ставилися такі ж)

Трохи змінена структура задніх ліхтарів (5-секційні замість 6-секційних у 2105);

На частині машин, що випускаються встановлювалася жорстко формована обшивка стелі салону і пластикові вентиляційні облицювання задніх стійок;

Модернізована передня панель приладів (зокрема додані тахометр і спідометр з оцифруванням до 180 км / год, а також покажчик тиску масла (до 1988 року випуску, після був замінений економетрії;

Додані дефлектори холодного повітря ( «торпедо»), розташовані по центру. У той час, як в ноги (через обігрівач салону) можна направити потік гарячого повітря, через ці дефлектори можна в обличчя направити струмінь холодного повітря (тільки на швидкості, тиском потоку зустрічного повітря);

Пластикові бампери з хромованими накладками замість більш масивних алюмінієвих. Ізменённая форма капота

Відрізняється схема електросистеми (відмінності і між окремими модифікаціями в залежності від типу двигуна).

История автомобиля ВАЗ 2107

Диски як аксесуар

Диски давно стали для автолюбителів способом якось виділиться із загальної маси. Вони бувають різних розмірів, кольорів і дизайну. З їх допомогою можна підкреслити вже існуючий дизайн авто. Так і створюють абсолютно новий і неповторний вигляд автомобіля. Одними з кращих є диски на ВАЗ 2107 r13, вони вважаються непохитною класикою.

ВАЗ 2107 диски r13

Диски з радіусом 13 дюймів вважаються найпопулярнішими серед фанатів автомобілів ВАЗ, адже вони дуже зручні, практичні і доступні. Ви можете купити їх практично скрізь і за доступну ціну. Дизайн, як і якість може сильно різниться, це залежить в першу чергу від країни виробника і матеріалів. Виконуються вони в двох варіантах: Штамповані або Литі.

Повсюдне виробництво

Сьогодні диски на ВАЗ 2107 r13 проводиться практично у всіх країнах пострадянського виробництва. Це обумовлено тим, що автомобілі марки ВАЗ користуються популярністю в цих країнах, а більшість деталей і вузлів взаємозамінні. Ціна на них в основному невелика, навіть самі «наворочені» колеса Ви можете купити за осудною ціною. У різних магазинах існують різні збірки і комплекти, про це краще дізнаватися безпосередньо на місці.

12 серпня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]