Тест літніх шин

В даному тесті літніх шин пропонуємо розглянути популярні варіанти, які представлені в різному діапазоні цін. Тестування проводилося, як на сухому, так і мокрому дорожньому покритті. До уваги приймалося гучність і стійкість до зношування автогуми, а також витрата палива і інших не менш важливих моментів. Отже, розглянемо наступні моделі автомобільних шин:

  • Nokian Hakka Black 2
  • Continental Premium Contact 6
  • Goodyear EfficientGrip.

Тестування покришок на мокрому і сухому асфальті

Тест летних шин

Як правило, на мокрому дорожньому покриття проводять такі випробування гуми:

  1. Стійкість до аквапланування. Тут кращими були покришки Nokian Hakka Black 2. Саме вони показали кращі результати при повороті і їзді по прямому.
  2. Гальмування. Тут відзначають відразу двох лідерів Nokian і Continental. При чому останні відстають всього лише на 0,17 секунд.
  3. Ходова частина характеристики при їзді по колу знову найкраще у Hakka Black 2. Правда, варто сказати, що різниця з іншими брендами автошин становить всього лише частки сотих секунди.

А ось тест літніх шин на сухому асфальті передбачає тільки одне випробування, а саме гальмування автомобіля. В цілому, всі випробовувані покришки показали такі ж результати, що і на мокрому асфальті, тому зберегли свої лідируючі позиції.

Керованість і безпеку випробуваної автогуми

Якщо говорити про керованості автомобіля на ті чи інших покришках, то тут, як правило, всього лише суб'єктивна думка. Однак, лідерами як і раніше залишаються шини від Continental і Nokian, посівши перше і друге місце відповідно.

Судячи з проведеним раніше випробування була дана оцінка безпеки автомобільної гуми. Найвищий бал отримали Continental і Nokian, а ось Goodyear EfficientGrip незначно їм поступився.

Тест літніх шин за споживчими характеристиками

  1. Економічність покришок оцінювалася за допомогою спеціального барабанного стенда, на якому і виводили коефіцієнт опору кочення. Кращими покришками назвали Goodyear EfficientGrip.
  2. Стійкість до зношування дозволяє визначити термін служби виробу. Оцінювання проводилось суб'єктивно. До уваги приймалося рівень і характер зносу протектора покришки. І знову кращими були покришки Hakka Black 2 і Premium Contact 6.
  3. Навантаження покришки на підвіску. Тут мова йде про вагу покришок. Найменший був у шин від Goodyear, а найбільший - у Nokian.

Ще одним не менш важливим моментом, що враховуються при тестуванні автомобільної гуми, виступає співвідношення її ціни і якості. І перше місце в даній оцінці дісталося Premium Contact 6 і EfficientGrip. А ось найбільш дорогами покришками виступає продукція Nokian, але ціна виправдовується найвищими показниками якості!

Який саме варіант покришок вибирати для своєї «ластівки» вирішувати, безперечно, тільки водієві, але якщо у Вас залишилися питання або потрібна консультація по будь-якій з представлених моделей автогуми в магазині «АвтоДіскіUA», то сміливо звертайтеся до наших менеджерів, і ми відповімо на всі виниклі питання.

8 листопада 2018
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]