Найпопулярніші диски в Україні 2023

На просторах інтернету зустрічається безліч різноманітних тестів, рейтингів та оглядів на автомобільну продукцію. Однак про автомобільні дисках на колеса знайти корисну інформацію досить складно. Менеджери компанії "АвтоДиски UA" вирішили заповнити цей пробіл і склали рейтинг найпопулярніших колісних дисків в Україні 2023 року. До нього увійшла десятка популярних брендів світу.

ZW

Бюджетні литі диски ZW - вища якість і широкий асортимент

Малайзійська компанія ZW популярна своїм різноманітним модельним рядом литих дисків. Сьогодні налічується майже шість десятків моделей різноманітних дисків, які підійдуть практично на всі сучасні марки автомобілів. При розробці своєї продукції фахівці компанії до уваги беруть навіть дрібні деталі споживчого ринку. Також особливостями компанії ZW виступає відмінна якість у поєднанні з доступною ціною. Все це і зробило диски ZW затребуваними у сучасних автолюбителів.

RS

Диски із сплалов алюмінію від RS

На світовому ринку високоякісні диски з алюмінієвих сплавів представлені двома торговими марками RS і RS LUX. Їх випускає компанія RS Industrial Co, Ltd. Відмінними характеристиками продукціям компанії, які і зробили її мегапопулярной серед українських автомобілістів, виступають надійність, привабливий зовнішній вигляд в поєднанні з досить прийнятною вартістю. Компанія весь час прагне до досконалості. Свідченням тому виступають постійні науково-дослідні роботи і розробка інноваційних технологій. Вся продуктивна потужності, а також лабораторії компанії розташовані в Тайвані.

DISLA

Молодня і динамічна компанія Disla

Українська компанія DISLA - це молода і досить амбітна компанія, яка активно розвивається. Сьогодні в своєму арсеналі компанія налічує понад 50 надійних партнерів на території СНД.

WSP

Високоякісні репліки від WSP Italy

Бренд WSP Italy був заснований італійською компанією ACACIA у 2006 році. Це виробник легкосплавних колісних дисків. Популярність компанії принесло виготовлення високоякісних реплік оригінальних дисків для багатьох автомобільних марок.

В арсеналі WSP Italy налічується понад 300 моделей, а також 1 400 типорозмірів реплік литих дисків популярних автомобільних брендів. Вся продукція компанії - це точні копії оригінальних автомобільних дисків, які виготовлені з високоякісної сталі і повністю відповідає параметрам оригінальних колісним каткам.

JT

Промисловий концерн JAPAN INDUSTRIAL CO, LTD (jt)

Японський концерн JAPAN INDUSTRIAL CO, LTD займається випуском легкосплавних дисків. Продукція випускається на новітньому обладнанні. Литі диски JT - це відмінний приклад новаторства і сучасних технологій. Серед достоїнств марки перед конкурентами виступає:

  • невелику вагу, який у порівнянні з іншими марками може бути нижче на 40%;
  • відмінне антикорозійне покриття, що дозволяє істотно продовжити термін служби;
  • внутрішня структура диска, яка відмінно протистоїть ударам ззовні;
  • привабливий зовнішній вигляд;

SKAD

Литі диски SKAD

Російський ливарно-механічний завод "SKAD" займається виробництвом литих алюмінієвих катків для автомобілів понад 10 років. Якість продукції заводу повністю відповідає все сучасним вимогам, які висуваються колісним дискам в сучасному світі. Ливарний корпус російського заводу обладнаний ливарними німецькими машинами GIMA, що відрізняють високою продуктивністю, і прес-формами Walter, що забезпечують затвердіння виливків за допомогою восьми контурів охолодження з застосування повітря, води, а також повітряних сумішей.

DOTZ

Диски DOTZ - германське якість на українському ринку

Всесвітньо відомий холдинг DOTZ - випускає якісні легкосплавні катки, які орієнтовані на автовласників, які віддають перевагу активному, спортивному стилю водіння. Бренд DOTZ - це передові технології у поєднанні з модним дизайном, який стосується тюнінгованих і спортивних автомобілів.

DEZENT

Німецькі традиції колісних дисків від DEZENT

Понад два десятиліття німецька компанія DEZENT виробляє високоякісні литі диски, які відрізняються вишуканим і вельми витонченим дизайном. Виробник DEZENT став одним з перших, хто застосували у виробництві захисного і самоочисного покриття нанотехнології. Автомобільні колісні катки DEZENT - це відмінне поєднання ціни та якості продукції.

ALCAR

Представник всесвітнього холдингу Alcar - німецька компанія AEZ

Компанія AEZ була заснована в середині 90-х років. Сьогодні своєму споживачеві пропонує високоякісні литі та ковані колісні катки повного розмірного ряду (13 - 20 дюймів). Широкий асортимент і різноманітний дизайн дозволяє з легкістю задовольнити вимоги навіть найвибагливіших автомобілістів. До того ж технічні характеристики продукції відмінні.

REPLICA

Точна копія оригіналів - це Replica

Литі диски REPLICA - це копія оригінальних автомобільних дисків, в яких збережено якість, міцність, дизайн. Одним словом, якісна копія автомобільних колісних катків з точними параметрами. Єдиною відмінністю виступає відсутність на диску номера запчастини, який повинен розташовуватися з внутрішнього боку автомобільного диска. Сьогодні литі диски Replica виробляють у Південно Східної Азії, Італії, Тайвані, Німеччини та Туреччини.

Будь-які з перерахованих вище катків ви зможете придбати через інтернет магазин "АвтоДиски UA" або приїхавши в наш офлайн магазин на авторинку "Лоск".

20 жовтня 2015
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]