Зимові шини відомих виробників або в що «перевзути» своє авто?

Зимові шини

З настанням холодів кожен автомобіліст замислюється про необхідність зміни літньої гуми на зимові шини. І тут виникає маса питань по типу, яку гуму вибрати і якому виробникові віддати перевагу. І це не дивно, так як сучасний ринок автомобільних шин пропонує споживачеві досить широкий вибір гуми. Тут вибір повністю залежить, як від потреб і переваг автовласника, так і його фінансових можливостей. Сьогодні провідні менеджери компанії "Авто Диски UA" розкажуть про трьох найбільш популярних марках гуми на автомобільному ринку.

Зимова гума Cooper master van

Цей вид гуми розроблений для використання на всіх легкових автомобілях. Варто відзначити, що шини COOPER MASTER VAN також відмінно підійдуть для мінівенів, позашляховиків і важких пікапів. Експлуатаційні характеристики гуми даного виробника дозволяють її активно використовувати навіть в умовах суворих зим.

Серед основних переваг шин COOPER MASTER VAN варто виділити:

  1. Високі зчіпні і тягові характеристики шин навіть на зимових дорогах забезпечує блочно-лінійний малюнок протектора
  2. Суттєво збільшено розгінні характеристики і курсову стійкість дозволило суцільне ребро жорсткості
  3. Самоочищення протекторів покращено за рахунок того, що на стінках блоку розташовані зубці, які ефективно видаляють сніг і застряглі крижинки
  4. У складі гуми COOPER MASTER VAN міститися стійкі до морозів і зносу присадки, які суттєво підвищили ресурс безпеки шин
  5. Знижено рівень шуму під час їзди по зимових доріг і збільшена чутливість відгуку легкового автомобіля на рульове колесо. Завдяки цьому точність входження автомобіля в повороти значно вище. Це стало можливо за рахунок того, що плечові зони протектора гуми виконані як суцільний ряд макроблоків, які поділяють вузькі жолобки, розташовані впоперек.

Icezero fr - це новітня розробка від Pirelli

Зимові шини

Зимові не шиповані покришки ICEZERO FR ВІД PIRELLI - це оптимальний варіант для легкових і повнопривідних автомобілів. Надійне зчеплення шин з дорогою забезпечує оптимізований дизайн протектора. Експерт на засніжених дорогах є його центральна частина, поздовжні канавки в протектора є майстрами опору слаш- і аквапланінгу, додаткову контактну площу забезпечують поздовжні дренажні канали з плечовими блоками хвилеподібної форми.

У революційному складі гуми міститься кремній, який гарантує відмінну якість її роботи навіть при аномально низьких температурах. Враховуючи, що в Україні термометр ніколи не опускається нижче -30 градусів, то можна сміливо гарантувати, що автомобіль з гумою ICEZERO FR PIRELLI завжди буде тримати необхідний курс. До того ж, виробник, що автомобіль буде на дорозі вести себе впевнено навіть при - 50 градусах.

 

Шиповані шини Dunlop sp winter ice 02

Зимові шини

Відмінна гума для легкових автомобілів і позашляховиків. Адже вона поєднує в собі абсолютно нову форму і розташування шипів, новітні технології в поєднанні з самими високоякісними матеріалами. Область кріплення шипів шин значно посилені, що гарантує надійність утримування їх вертикально і збільшують якість зчеплення гуми на зимовій дорозі, як при розгоні, так і при гальмуванні. Шиповані шини DUNLOP SP WINTER ICE 02 характеризуються високим рівнем зносостійкості протекторів за рахунок вдосконаленому складом суміші гуми.

Для позашляховиків - toyo open country w/t

Зимові шини

Дана гума була спеціально розроблена для безпечної їзди по мокрому і зимового дорожньому покриттю. У складі гумової суміші міститься кремній полімер Silica. Сучасний дизайн профілю шин TOYO OPEN COUNTRY W / T відрізняється асиметричним функціональним малюнком на протекторі. Завдяки цьому гума забезпечує відмінний контакт з дорожнім покриттям, гарантує відмінну керованість автомобілем і високі експлуатаційні характеристики на автомобільних дорогах.

Варто відзначити, що це далеко не всі види популярних зимових шин. Якщо вас зацікавили характеристики якого-небудь виробника, то можете сміливо звернутися за допомогою до фахівців Авто Диски UA та отримати кваліфіковану консультацію. Також у нашому інтернет-магазині ви зможете підібрати оптимальний для себе варіант.

15 вересня 2015
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]