Mak диски - виклик нашим дорогам!

Легкосплавні диски Mak, відгуки мають серед автомобілістів виключно позитивні. Адже це продукція знаменитого італійського бренду, яка орієнтована на «преміум» клас. Створена ця сімейна компанія в місті Карпендоло (Італія) і має доволі багату і цікаву історію. А якщо бути точніше, то компанія була створена в результаті злиття двох компаній.

В Україні за ці катки потрібно викласти від 2100 гривен. Як правило, ціна залежить від моделі, типорозміру та інших не менш важливих моментів.

Принципи виробництва Mak диски

Компанія обрала для себе два стратегічних принципи – це гнучкість та моделювання. Останнє їм дозволяє випускати дискову продукцію маленькими партіями – від 150 штук. Більш того, виробник з легкістю виготовить спеціально під замовлення для клієнта оригінальні катки. Терміни залежать від потреб до готового виробу. Якщо не потрібні ніякі корегування в технічному процесі, то колеса будуть готові приблизно за 7-10 днів. Такі умови можливі для виготовлення невеликих партій дискової продукції.

Ще однією відмінністю, яку мають колісні диски Mak R20, як і інші типорозміри, виступає їх продуманий до дрібниць дизайн в кожному сегменті модельного ряду. Дизайнери компанії з завзяттям борються і за збереження традицій, і руйнують всі вистроєні стереотипи. Адже ви можете купить як дискову продукцію в традиційному стилі, так і в спортивному, футуристичному і навіть агресивному. За рахунок цього справжня німецька якість колісних дисків ціниться автолюбителями всіх вікових категорій.

Купити найбільш затребувані серед українських автомобілістів литі диски Mak R18 ви зможете в інтернет-магазині «АвтоДискиUA». Ми ціним кожного клієнта, тому пропонуємо виключно вигідні для вас умови:

  1. Доступні ціни, які завжди в каталозі актуальні.
  2. Для зв’язку з менеджером достатньо просто залишити замовлення на зворотній дзвінок, в якому вказати зручний час, коли вам краще подзвонити.
  3. Швидка та чітка робота.
  4. Допомога у виборі дискової продукції та безкоштовна консультація спеціалістів.

Численні відгуки наших клієнтів підтверджують, що працювати з нами тільки одне задоволення!

диски mak отзывы

27 грудня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]