Скільки коштують диски на авто

Автомобільний диск являє собою не тільки елемент декору машини, але ще виступає гарантом комфортного і безпечного пересування. Вибір ковзанок на ринку досить найрізноманітніших, тому перед кожним покупцем виникає питання, скільки коштують автомобільні диски. Однак на формування ціни впливає маса чинників. Серед основних варто виділити:

  • - тип коліс - литі диски будуть коштує дорожче сталевих, але дешевше ніж ковані;
  • - бренд - моделі іменитих марок будуть, безперечно, коштує істотно дорожче менш відомих;
  • - колір - ходові кольори будуть більш в доступною ціною, ніж вибрати;
  • - розмір коліс - катки більшого розміру будуть значно дешевше коштувати.

В цілому всім чинники залежать від смакових переваг власника транспортного засобу, марки і виділеного бюджету. Найбільш важливим моментом, що формує вартість ковзанок, виступає їх тип. Ось цього фактору давайте і приділимо особливу увагу.

Сколько стоят диски на авто

Скільки коштують диски на авто відповідно до типів?

До найбільш вишуканим колісним дискам відносять хромовані, які вельми примхливі в обслуговування. Для продовження терміну служби вироби рекомендується регулярно його мити. При цьому, дотримуватися рекомендацій щодо правильності миття. Наприклад, зіпсувати шикарне покриття може сильний напір води. Та й після попадання води потрібно тут же витерти покриття вироби насухо. Однак незважаючи на недоліки в обслуговуванні вироби хромовані колеса - це найкрасивіші і стильні вироби, які ніколи не вийдуть з моди.

Ковані колісні диски по праву вважаються найкращими катками серед всієї дискової продукції. Їх особливість виступають відмінні технічні характеристики, серед яких варто виділити міцність і легкість. Вони найбільш стійкі до механічних пошкоджень. Однак їх суттєвий недолік - це висока вартість.

Серед найбільш користуються коліс попитом виступають в середній ціновій категорії литі колісні диски. Вони відрізняються малою вагою і широким різноманітним дизайном. З їх допомогою можна істотно поліпшити не тільки зовнішній вигляд транспортного засобу, але і його технічні характеристики. Щодо їх мінуса виступає той факт, що після пошкодження колеса не підлягали відновленню. Однак скільки коштують литі диски на авто - це найбільш цікавий для питання серед автомобілістів.

Найбільш бюджетними і одночасно міцними колесами виступають сталеві. У разі навіть сильного механічного вони тільки деформуються, тому підлягали відновленню. Однак, такі диски досить важкі, не стійкі до процесів корозії, а також не відрізняються дизайнерськими вишукуваннями. А ось за вартістю вони найдешевші.

Який тип дисків вибрати вирішує кожен автомобіліст самостійно. Якщо ж Вам потрібна допомога або консультація по конкретному типу дискової продукції, то сміливо звертайтеся до менеджерів «АвтоДіскіUA». Вони нададуть вичерпну відповідь на будь-яке питання, пов'язаний з дисками.

25 червня 2018
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]