Диски ВАЗ 2115 - литье и штамповка, цены

П'ятнадцята ВАЗівська модель створювалася за аналогією з ВАЗ 2109. Різниця - в кузовах. ВАЗ 2115 позиціонується на ринку як седан з приводом на передні колеса, а 2109 - передньопривідний хетчбек, але також входить в серію "Самара", в якій він став першим авто. "П'ятнашка" презентовано в 1997 році, збиралася на Тольяттинском автозаводі протягом 15 років. Комплектувалася двигунами з 11-ї моделі, її модифіковану версію, а пізніше - мотором, розробленим спеціально для "Калини".

ВАЗ 2115 - комфортніше в експлуатації авто, що дозволяє зручно завантажувати речі в багажний відсік. Модернізоване електрообладнання сприяє поліпшенню керованості. Видозмінений салон також збільшив комфортність водія і пасажирів в порівнянні з попередниками. Збірка ВАЗ 2115 офіційно завершена в 2012 році, оскільки до цього часу вона вже не відповідала вимогам сучасного ринку.

Диски ВАЗ 2115 - штампування

Сталеві диски - невід'ємна частина комплектації всіх без винятку "Самар" і "Жигулів", що випускаються як в РФ, так і за межами. На сьогоднішній день, автомобілісти намагаються замінити їх новими комплектами, вважаючи не зовсім прийнятними для експлуатації.

Причина в малорухомості і її значну масу на вузли і агрегати машини, в результаті чого вони інтенсивно зношуються, не витримують робочих навантажень протягом передбаченого тимчасового відрізка. Застосовуючи штамповані диски на ВАЗ 2115, водій частіше заїжджає на заправку ніж власник машини з легкосплавними аналогами.

Ціни на штампування

Асортимент сталевих рішень не блищить вишуканим дизайном. Всі артикули практично в одноманітному дизайні - можливі деякі відмінності, в залежності від найменування виробника, але вони не відіграють істотної ролі в поліпшенні естетики ВАЗ 2115. Так, у них приваблива ціна - від 440 грн за одиницю, але додатково треба купити ще й ковпаки, якщо водій хоче захистити диски від вологи, що провокує поширення корозії, і трохи поліпшити їх зовнішні дані.

Диски ВАЗ 2115

Диски ВАЗ 2115 - литі

Легкосплавні автодиски - вдале поєднання якості, технічності, комфорту і візуальної привабливості. Вони сприяють хорошій курсової стійкості, знижують витрати водія на обслуговування машини. Мала вага позитивно позначається на швидкісних і маневрених характеристик авто. Завдяки йому, машина витрачає менше палива, а її технічний ресурс зношується з малою інтенсивністю. Легкосплавні колеса не схильні до корозії, так як алюміній, з якого вони виготовлені, не контактує з водою і вологим середовищем. Відповідно, за всіма критеріями литі диски перевершують раніше описану штампування.

Ціни на бюджетне лиття

Деякі автомобілісти відмовляються від покупки легкосплавних автодисків тільки тому, що вважають їх дорогими. Так, така ситуація спостерігалася на українському ринку кілька років тому, буквально до тих пір, поки на нього не надходили колеса з Китаю, Південної Кореї, Тайваню, поки на їх виробництво не були орієнтовані українські бренди. Сьогодні ситуація кардинально змінилася, і за комплект лиття з прийнятними характеристиками потрібно заплатити не більше 6 000 грн.

Ціни на диски преміум-класу

Найдорожчі колеса поставляють європейські бренди. Аналогічні ціни пропонують торгові марки з США. Трохи менше коштують колеса з Японії. Так, найвищі ціни - до 6700 за одиницю - встановлені на автодиски Team Dynamics. Вони доступні тільки за попереднім замовленням, як і моделі від німецьких, італійських преміальних постачальників.

19 серпня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]