Ротація коліс

Як показує практика, рівномірний знос автомобільної гуми просто неможливий. Найчастіше, значно швидше зношуються передні покришки і, як правило, існує кілька тому причин. В основному більше навантажень доводиться на передню вісь транспортного засобу (приблизно 60% загальної маси машини). Маневри і відмінні риси розвалу сходження коліс тому не виключення. Важливе значення також має і тип приводу транспортного засобу, так як саме ведуча вісь сприяє швидкому стиранню гуми. Домогтися рівномірного зносу цілком реально і в цьому Вам допоможе ротація коліс - перестановка ковзанок з передньої на задню вісь і навпаки.

Чому вдаються до перестановки коліс місцями?

Як правило, варто виділити кілька важливих моментів, по яких вдаються водії до ротації покришок:

  1. Знос протектора нерівномірний.
  2. Є необхідність посилити протектори якоїсь пари коліс відповідно до типу приводу автомобіля.
  3. Збільшити термін служби автомобільної гуми, змінюючи періодично рівень навантаження на неї.
  4. Виникнення непередбачений ситуацій в дорозі.

ротация колес

Коли необхідна ротація коліс

У відповідності до рекомендацій співробітників станції технічного обслуговування водієві перш за все варто звернути увагу на загальний стан їх шин. Якщо пробіг значний, а саме 5-10 тисяч кілометрів, то ротація коліс рекомендована. Щодо схеми перестановки, то тут все за бажанням власника автомобіля. Однак, якщо Ви купили підтриманий автомобіль, то варто бути в такій ситуації гранично обережними. Адже не секрет, що багато умільців та б зірвати реальний знос автомобіля скручують показники на панелі приладів. У такому випадку рекомендуємо керуватися виключно зовнішнім виглядом протектора.

Як часто переставляти колеса?

Все повністю залежить від особистого бажання власника автомобіля. Чим частіше проводитися перестановка, тим рівномірніше будуть зношуватися покришки. Правда, займатися часто цим самостійно вельми клопітно, тому фахівці шиномонтажу рекомендують це робити під час чергового техобслуговування автомобіля, коли в будь-якому випадку транспортний засіб піднімається на підйомник. Найчастіше, пробігу в межах 8000-10000 цілком достатньо для ротації колеса.

Ось саме такий просто спосіб дозволить Вам заощадити, продовживши термін служби коліс, а також істотно підвищити рівень безпеки під час їзди.

21 січня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]