Центрувальні кільця

Центрувальні кільця

Сучасний автомобільний ринок рясніє різними моделями автомобілів. Багато хто з них відрізняються особливими параметрами коліс, тому виробники автомобільних колісних дисків змушені якось підлаштовуватися під дану ситуацію. У зв'язку з цим і з'явилася така деталь, як центрувальні кільця. Це ідеальне рішення для тих автомобілістів, які купили диски, однак їх отвори не відповідають технічним характеристикам їх автомобіля, а саме не збігається осьової центр. Менеджери "АвтоДиски UA" настійно рекомендують, купуючи центрувальні кільця підігнати їх під справжні розміри автомобільних дисків. В іншому випадку це безглузда покупка.

 

Центрувальними кільця та їх призначення

Досить часто можна почути думку, що параметр осьового центру не має особливого значення і його можна просто ігнорувати. До маточині диски притискають за допомогою болтів з центрувальними конусами. Так, на перший погляд, ці отвори можуть здатися звичайними збірниками бруду, так як диск з маточиною нормально з'єднані між собою і яка-небудь навантаження відсутнє. Однак така думка дуже неправильне.

Адже ні для кого не секрет, що колесо - це одна з часто міняних деталей у вашому автомобілі. Для їх установки в заводських умовах є спеціальне досить складне устаткування. Варто відзначити, що навіть в умовах стаціонарного шиномонтажу - це вельми непрактично і дороге устаткування.

Однак досить важливо, щоб диск був встановлений рівно, оскільки неправильна посадка колісного диска на маточину і є одна з найчастіших причин, по якій досить сильно б'є колесо. Таке биття приводити до зносу підвіски, в труднощах, а в деяких випадках і неможливості виконати балансування. Та й водити при цьому автомобіль нормально просто неможливо. До того ж, якщо при обертанні вісь колеса відрізняється від осі маточини, то вузли підвіски починають руйнуватися, і їх швидка поломках просто неминуча. У краще випадку, коли колесо відвалитися в автомобілі, що стоїть, а в гіршому - на ходу, коли він буде рухатися з великою швидкістю.

Для вирішення проблеми розбіжності розмірів і використовують центрувальні кільця. Головне, щоб їх розмір був підібраний правильно.

Центрувальні кільця

Підбирати центрувальними кільця правильно

Варто відзначити, що центрувальні колеса допоможуть виправити ситуацію тільки за умови, що отвір на диску значно більше, ніж на ступиці. Досить часто зустрічається, що дисковий отвір значно менше, ніж маточинного, і люди приймають рішення - самостійно його розточити. Однак такий варіант абсолютно неправильний, так як правильно розточити мало, диск повинен пройти спеціальну загартування. В іншому випадку метал навколо частини, що була сточена ставати значно слабкіше.

Для правильного вибору центрувальних кілець будь-яких навичок не потрібно.

Потрібно орієнтуватися на два розміри:

  • 1. Діаметр отвору колісного диска.
  • 2. Діаметр отвору, на яке ви будете "садити" диск.

Варто відзначити, що немає необхідності заміряти вручну діаметр отвору. Всю інформацію можна подивитися на дисках, які ви хочете придбати, а також на тих, які були встановлені заводом виробником, або ж у документах автомобіля. Головне запам'ятайте, що діаметр отвору диска є зовнішнім розміром, а ступичний діаметр - внутрішнім. Не можна допускати, щоб були якісь дрібні погрішності, так як тоді установка центрувальних кілець безглузда.

Центрувальні кільця

Трохи про матеріали для центрувальними колец

Вибір матеріалу, з якого виготовлені центрувальні кільця, вельми спірне питання. Якщо брати до уваги функцію виробу, то їх завдання нести відповідальність, щоб диск на маточину був ідеально посаджений, так як після рівною посадки колісного диска для кріплення використовують конусні болти, якими його добре притискають. Якщо вся процедура виконана правильно, навантаження на підвіску немає. Та й саме центровочне кільце не схильне навантажень. Однак до уваги потрібно брати багаторазово використання кільця. Якщо ви будете міняти часто диски і при цьому використовувати постійно пластикове кільце, то через деякий час його похибок не уникнути. Менеджери компанії "АвтоДиски Ua" рекомендую після трьох, максимум чотирьох замін центрувальні кільця замінити новими. В іншому випадку вони втратять свої властивості.

Сьогодні виробники центрувальних кілець пропонують споживачам алюмінієві і пластикові вироби. Останні порівняно недорогі і їх можна купити відразу в декількох комплектах. На рік вам цілком вистачить одного кільця. Також, перш ніж, купувати кільця варто в першу чергу звернути увагу на рідні кільця, оскільки сьогодні практично всі виробники під свої моделі виготовляють їх. Плюсом покупки такого виробу виступає відмінна якість з ідеальними параметрами під вашу модель автомобіля. Варто відзначити, що в такому випадку навіть пластикові кільця будуть кращої якості, ніж вироби з алюмінію від сторонніх виробників.

Проте, як завжди вибір виключно за вами!

27 жовтня 2015
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]