Фарбування автомобільних дисків

Неякісне дорожнє покриття в Україні досить швидко псує початковий привабливий зовнішній вигляд навіть найдорожчих дисків. І тут у багатьох автовласників виникає питання, а чим пофарбувати автодиски. Чи можливо це зробити в домашніх умовах або потрібно довірити роботу фахівцям? Що для цього потрібно і маса інших подібного роду питань, відповіді на які давайте шукати разом з нашими менеджерами. Адже виправити ситуацію цілком реально.

Чем покрасить автомобильные диски

 

Чим пофарбувати автомобільні диски або поговоримо про способи фарбування

 

Ще не так давно автолюбитель для самостійної фарбування колісного диска міг використовувати тільки нітроемаль. Ну в крайньому випадку застосовували пентафталеві і масляні фарби. Однак стрімкий технічний прогрес дозволив створити нові склади. Тепер виділяють наступні способи:

 
 • - акрилові фарби, що представлені у вигляді аерозольних балончиків;
 • - полімерне (порошкове) покриття;
 • - все та ж стара добра нітроемаль;
 • - рідка гума;
 • - хромування.

Приймаючи рішення чим краще пофарбувати автомобільні диски рекомендуємо звернути увагу, що не всі перераховані вище способи підходять для домашніх умов. Наприклад, найбільш стійким до механічних пошкоджень і негативних впливів навколишнього середовища є порошкові фарби. Однак їх вельми важливо наносити відповідно до технології, яка складається з наступних етапів:

 1. Очищення і знежирення поверхні.
 2. Грунтовка за допомогою спеціальних складів.
 3. Нанесення порошкового полімеру.
 4. Відправлення вироби в піч для затвердіння лакофарбового покриття.

Тут можна відзначити, що в домашніх умовах не в кожного знайдеться піч, за допомогою якої проводять термообробку вироби. У зв'язку з цим даний варіант не підходить всім автомобілістам, які шукають ніж можна пофарбувати автомобільні диски.

Хромування з тих же причин не підходить для домашніх умов. Адже це досить складний технологічний процес передбачає безліч послідовних етапів. Правда, сьогодні можна ефект хромування імітувати за допомогою аерозольних фарб з «ефектом хром», які наносяться на шар чорного грунту. Однак для роботи буде потрібно дорога емаль, так як бюджетна надає лише металевий колір, а не робить поверхню блискучою. Процес фарбування буде аналогічний тому, як працювати з акриловими аерозольними фарбами.

Чем покрасить автомобильные диски

Чим пофарбувати диски авто в домашніх умовах?

Популярним і простим варіантом фарбування автомобільного катка виступає застосування акрилових фарб. Цей варіант найбільш популярний і доступний серед автовласників. Акрилова фарба представлена ​​в рідкому вигляді що дозволяє її наносити за допомогою традиційного аерозольного балончика або фарбопульта. Таке покриття характеризується відмінними властивостями адгезії, тому добре тримається на поверхні і захищає виріб від негативного впливу навколишнього середовища.

Порівняно новий, але швидко набирає обертів популярності методом виступає рідка гума. Це фарба, в основі якої знаходиться гума. Її використовують для окремих елементів кузова і коли вирішують, чим пофарбувати сталеві автомобільні диски, то вибирають і це метод.

Обидва варіанти мають свої як позитивні, так і негативні сторони. Правда, фарбування дисків акриловими фарбами серед автомобілістів стоїть на першому місці.

Якщо говорити про бюджетному варіанті фарбування ковзанок, то як і раніше рекомендують нітроемаль, яка відрізняється стійкістю і здатністю швидко сохнути. До слова, висихає вона значно швидше навіть акрилу. Єдиний і суттєвий мінус нітроемалі - це її дуже неприємний запах в поєднанні з шкідливими парами. У зв'язку з цим при роботі з нею рекомендується вибрати добре провітрюється і використовувати респіратор.

Якщо, підбираючи чим краще пофарбувати диски на авто в два кольори, то від нітрофарби варто відмовитися. Автомобілісти зазначають випадки, що при нанесенні другого шару емаль починала «плисти». Через це починали змішуватися кольору. Вже тому буде краще не ризикувати і вибрати інші варіанти фарбування обода.

Як і чим фарбувати диски авто?

Чем покрасить автомобильные диски

В цілому спосіб фарбування вибирає кожен власник автомобіля особисто, але незалежно від вибору будуть потрібні наступні матеріали:

 • - обрана фарба;
 • - грунтовка;
 • - лак спеціальний для фарбування колісних дисків;
 • - наждачний папір різної зернистості;
 • - розчинник або ацетон;
 • - шпаклівка;
 • - засоби захисту для рук і дихальних шляхів.

Якщо говорити про необхідне обладнання, то прискорити і полегшити процес, а також зробити роботу куди якісніше допоможе краскопульт з компресором. Хоча сьогодні і за допомогою аерозольних балончиків можна домогтися цілком непоганих результатів. Позбутися від старого покриття і іржі допоможуть шліфувальні машинки або електродриль зі спеціальними Шліфувальні насадками. А прискорити процес висихання можна за допомогою звичайного або будівельного фена.

Фарбування колісних дисків представлено наступними етапами:

 1. Знімаємо гуму і пластикові заглушки. Каток очищаємо від забруднень за допомогою звичайної побутової хімії, або спеціалізованої для автомобілів.
 2. За допомогою наждачного паперу прибираємо відколи й подряпини з поверхні. Для початку беремо більш грубий варіант, а потім крейда для відшліфовування поверхні. Якщо відколи досить глибокі використовують шпаклівку.
 3. Знежирюємо диск з усіх боків.
 4. Грунтуем в два-три шари. Пам'ятайте, що кожен шар повинен добре просохнути. Дивлячись по ситуації перед тим як наносити наступний шар грунтовки пройтися наждачним папером.
 5. Наносимо фарбу також в 2-3 шари, чекаючи поки висохне попередній шар.
 6. Покриваємо лаком і чекаємо повного висихання.

Ось і все колісні диски виглядають як новенькі!

18 Трав 2018
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]