Якої фірми обрати диски

Вирушаючи в будь-який магазин, кожен автомобіліст замислюється про те, якої фірми обрати диски. Адже не все блискуче та яскраве варте уваги. Тут важливо приймати до уваги деякі нюанси та довіритись розуму. Давайте розбиратися.

якої фірми обрати диски

Якої фірми купити литі диски або критерії визначення виробника

Безперечно, світовий автомобільний ринок рясніє пропозиціями і Україна тому не виключення. Тому при виборі виробника новенького «взуття» для свого улюбленого автомобіля варто звернути увагу на наступні моменти:

  1. Сертифікати якості і не тільки європейські. Да їх наявність не зайва і навіть обов’язкова. Однак не варто забувати, що українськи дороги по своїй якості далекі від дорожнього покриття країн Європи. У зв’язку з цим поцікавтесь, чи має українські сертифікати якості на диски у продавця.
  2. Тест драйв також дає уявлення якої фірми литі диски обрати. І тут, як і з сертифікатами якості, не тільки бажано, а навіть обов’язково, щоб вони були проведені в нашій країні.
  3. Відгуки автовласників. Їх ви зможете знайти, як серед своїх друзів, так і на тематичних форумах.

Якщо ж Вас цікавить професійна думка, якої фірми диски краще, то тут доцільно буде задати вам питання, а які саме колеса ви плануєте купити: стальні або литі? Адже усім добре відомо, що кращий виробник – це то, який приділяє особливу увагу визначеному напрямку, а не займається усім потрохи.

На думку експертів компанії «АвтоДискиUA» серед стальних дисків варто віддати перевагу провіреному часом бренду «Steel KAP», а ось серед литої дискової продукції найкраще себе зарекомендувала малоазійська компанія Zorat Wheels.

А ви вже обрали якому бренду віддати перевагу?

22 Трав 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]