Правила використання сайту

Аби використовувати даний сайт, Користувач має досить детально ознайомитися з Угодою і дати персональну згоду на зазначені в ній умови.

Загальні положення

Адміністрація сайту дає змогу ознайомитися з інформацією, вказаною на веб-сторінці і використовувати її у власних некомерційних цілях за умови, що Користувачем буде збережене авторське право та право власності, які розміщені в початкових матеріалах сайту. Не дозволяється міняти, поширювати чи показувати дані сайту, а також користуватися ними, переслідуючи комерційну мету. Застосування інформації даного сайту на інших веб-сторінках чи комп’ютерних мережах без дозволу адміністрації категорично заборонено. Якщо матеріали чи елементи оформлення сайту були використані без письмового дозволу авторів - це карається згідно закону «Про авторське право та суміжні права» від 23 лютого 1994 року.

Відповідальність

Компанія Avtodiski має право будь-коли вносити правки до сайту. Це стосується його формату, змісту, а також зміни цін на продукцію без попередження споживачів. Також керівництво може гальмувати або лімітувати доступ до сайту чи окремих його розділів на власний розсуд. Avtodiski не несуть відповідальності за збитки, що виникли під час користування сайтом. За наявності посилань на сторонніх веб-сторінках, які ніяким чином не відносяться до компанії Avtodiski, остання відповідальності за них не несе.

Реєстрація на сайті

Процедури реєстрації передбачає надання особистої інформації та контактних даних користувача. Після її завершення вам будуть надані відповідні логін та пароль. Відповідальність за конфіденційність даних та інші дії, здійснені вами на сайті після авторизації, повністю покладаються особисто на вас.

Особиста інформацію яку необхідно надати:

  • - ваше прізвище та ім'я;
  • - число, місяць і рік народження;
  • - номер телефону;
  • - електронна пошта;
  • - адреса, за якою проживаєте та інше.

Користувач самостійно відповідає за достовірність наданої інформації, а у випадку необхідності, керівники сайту можуть зробити запит на її підтвердження. Частіше за все це стосується випадків надання послуг користувачу сторінки.

Конфіденційна інформація

Конфіденційною є інформація, яка знаходиться в базі даних сайту і доступна лише для Avtodiski. В разі нехтування користувачем безпекою щодо особистих даних, через що доступ до сайту можуть отримати сторонні особи, адміністрація сайту не буде вважатися відповідальною за будь-які збитки. Інша неконфіденційна інформація може використовуватись на розсуд компанії.

Доступ до особистих даних

Avtodiski не надають особисту ініормацію стороннім особам, за виключенням нижчевказаних ситуацій. Керуючись умовами Угоди, користувачі мають право самостійно надавати дозвіл на такі дії, якщо треті особи надають послуги компанії Avtodiski (обробка заявок, платежів і доставка продукції). Вони можуть користуватися інформацією лише у випадку надання послуг даній компанії і використовувати тільки ті дані, які потрібні для її реалізації.

Також розсекречувати персональні дані можна у випадках, передбачених законом, в інтересах прав людини. Наприклад:

  • - уповноваженими державними органами, що можуть зобов‘язати надати ту чи іншу інформацію;
  • - коли користувач сайту Avtoshina не дотримується умов Угоди.

Компанія має право використовувати ваші особисті дані, такі як ПІБ, місце проживання, електронну пошту, контактний номер і пароль для верифікації користувача сайту. Також контактна інформація необхідна для здійснення розсилки аби Ви вчасно дізнавалися про новини,акції і можливості. Користувач має право відмовитися від розсилки за наданою ним контактною інформацією.

Зворотній зв‘язок

Коли ви залишаєте коментарі на сайті, то самостійно відповідаєте за їх зміст. Вони не мають нести загрозливий, агресивний характер, порушувати моральні принципи, авторські права, пропагандувати неприязнь чи дискримінацію за будь-яким із аспектів (релігія, раса, етнічна належність, стать). Не можна писати образливі коментарі на адресу організаторів чи інших користувачів сайту, а також порушувати законодавство України. Будь-яке образливе повідомлення чи коментар адміністрація може видалити без згоди коментатора.

Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]