Шини низького тиску

Ні для кого не секрет, що якість українських доріг залишає бажати кращого, тому більшість власників автомобілів подумують про те, яким чином можна істотно поліпшити прохідність своєї «ластівки». Дане питання, яке хвилює не тільки для власників великогабаритних автомобілів, але і легкових. Найбільш простим і вірним варіантом покращення прохідності автомобіля виступає вибір шини низького тиску, що не грузнуть в грязі, але давайте про все докладніше.

Плюси шин низького тиску

Шины низкого давления

Безперечно, такі покришки мають масу переваг. Адже не дарма їх вибирають більшість автомобілістів. Якщо говорити коротко, серед основних особливостей варто відзначити:

  1. За рахунок більшої площі плями контакту автомобільної гуми з поверхнею підвищує ККД на чверть по відношенню до стандартної гумою.
  2. Універсальність. Всі автомобілі, обладнані покришками з низьким тиском здатні подолати будь-яке бездоріжжя, будь то болотиста місцевість або бруд.
 

Пара слів про недоліки

Звичайно ж, перш ніж придбати шини з низьким тиском кожен водій зобов'язаний ознайомитися з тими мінусами, з якими він може зіткнутися вибрати такий вид гуми. А вони, як не крути, все ж існують:

  1. Швидкий знос при їзді по асфальтованому або бетонному покритті, тому такий вид гуми дійсно буде ідеальний для тих водіїв, які постійно їздять по бездоріжжю.
  2. Центр ваги автомобіля піднімається, тому не виключений ризик перекидання транспортного засобу при їзді на великій швидкості. У зв'язку з цим, якщо Ви цінитель швидкої їзди, то такі покришки будуть для Вас будуть вельми не безпечні.
  3. Не підійдуть покришки і любителям агресивного стилю їзди. Адже профіль у таких покришок - це слабке місце, тому не виключено, що може лопнути під час різких маневрів.
  4. Фірмові покришки задоволення, звичайно, не з дешевих.

Одним словом, якщо Ви регулярно їздите по дорогах без належного покриття, то без надійної з хорошим оснащенням техніки просто не обійтися. Автомобілі з шинами з низьким тиском стануть вірним вибором, так як з ними Ви зможете забезпечити собі вездеходность, комфортну їзди і, звичайно ж, безпеку. Тільки правильно вибрані колеса дозволять вам їздити з комфортністю і безпекою, незалежно від погодних умов.

Якщо Вам необхідно підібрати відповідні покришки, сміливо звертайтеся до наших менеджерів.

26 грудня 2018
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]