Що залежить від країни виробника дисків?

Вибір дисків завжди викликає у клієнта масу питань, він намагається з'ясувати які диски краще купувати - чавуну або сталеві, на моделях якого виробника зупинитися і з'ясувати, що залежить від країни виробника дисків. Насправді, сучасна індустрія дискового виробництва значно видозмінилася за останнє десятиліття, і якщо раніше вважалося що в Китаї виробляються найдешевші і сумнівної якості виробу, то сьогодні думка автомобілістів кардинально змінилося. З Піднебесної в Україні та інші країни СНД надходять такі ж якісні автодиски як і з Німеччини, Італії, але за більш доступною ціною.

Что зависит от страны производителя дисков

Рейтингові виробники автодисків

Помилковою є думка - китайська промисловість не в змозі запропонувати якісну продукцію. Сьогодні в Піднебесній розташовані потужності більшості брендів, що спеціалізуються на виготовленні дискової продукції, причому це високотехнологічні виробництва, де дотримується контроль якості на кожному етапі виготовлення. В результаті автомобілісти купують автодиски топового бренду, які насправді виготовлені в Китаї, а не в Італії або Німеччині. Безумовно, в європейських країнах збереглися деякі виробничі потужності, де виготовляються якісні диски.

Рекомендуємо вибирати колеса не по країні виробника, а по бренду. Список торгових марок, під якими створюються кращі литі автодиски:

  • Alutec - виробник німецького походження, пропонує високоміцні моделі, що підтверджено тестом на циклічну навантаження за методикою ZWARP, наявністю сертифіката TUV і іншими аспектами;
  • OZ Racing - італійська компанія, яка постачає автодиски для учасників Формули-1 і інших гоночних змагань, в великому каталозі виробів присутні моделі в різних типорозмірах і цінових категоріях;
  • AEZ - частина німецького холдингу ALCAR, пропонує дизайнерські, надлегкі литі диски з антистатичним покриттям (відштовхує бруд і воду від поверхні), які задовольнять запити найвимогливіших клієнтів;
  • Dotz - бренд з Німеччини, продукція якого адресована любителям надшвидкісний їзди, в модельному ряду запропоновані вироби для шанувальників дріфтингу, все автодиски мають підвищену міцність, пропонуються в нестандартному дизайні, витримують значні робочі навантаження.

Чим міцніше і якісніше АвтоДиск, тим вище ціна - про це не варто забувати при виборі литих моделей для сезонної або цілорічної експлуатації.

28 грудня 2020
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]