Як зняти колесо якщо втратив секретку

Практично кожен власник автомобіля добре знає, що для зняття колеса необхідно просто відкрутити болти. Найчастіше, ніяких труднощів дана процедура не викликає. Правда виключення все ж є і мова йде про нестандартні секрети, для відкручування яких необхідний спеціальний ключ. Він, як правило, йде в комплекті. Однак у багатьох автомобілістів виникає питання, а як зняти колесо якщо втратив секретку?

Ви можете звернутися до дилера для вирішення даного питання або до слюсаря, але в дійсності при грамотному підході особливих складнощів зняття секретки не викличе. Як це зробити в домашніх умовах розкажуть фахівці «АвтоДіскіUA».

как снять колесо если потерял секретку

Відкручуємо секретку вручну

Так, цілком реально провести демонтаж цього механізму практично руками. Для цього необхідно виконати наступні дії:

  1. Стандартні гвинти затягуємо сильніше.
  2. Вдаряє молотком по секретці кілька разів і сильно.
  3. Домкрачувати колесо, відкручуємо гвинти, рідким ключем поливаємо секретку, а потім сильно розгойдуємо колесо.
  4. Автомобіль опускаємо з домкрата. Гвинти знову затягуємо сильніше і пробуємо відкрутити секрету.

Варто відзначити, що в деяких трапляється можна її відкрутити навіть руками. Однак, процедура підійде лише в тому випадку, коли колесо знімали порівняно недавно і різьблення ще не прикипіла.

Ще один варіант відкручування секретки вручну можливий з використанням газового ключа. Правда, такий метод дійсно надійний, якщо гвинт розташований над дискової поверхнею. Звичайно, для подальшого використання секретка буде зовсім непридатна, але колесо буде відкручені без проблем.

как снять колесо если потерял секретку

Використовуємо торцевої ключ для відкручування секретки

Як варіант, можна підібрати стандартну головку (торцевої ключ). Для виготовлення секреток застосовується м'який метал, що в разі втрати ключа Вам тільки на руку. Беремо головку відповідного діаметру, одягаємо на секретку і забуваємо. Важливо, щоб вона сиділа максимально щільно. Потім беремо комірець і пробуємо відкрутити. Головне, не викручуйте ривками, щоб не зам'яти секрету і тим самим не ускладнювати свою роботу. Для даної процедури підійде динамометрический ключ, що настроюється на певний зусилля. Таким чином можна звести ймовірність застрягання секретки до мінімуму.

как снять колесо если потерял секретку

Як зняти колесо якщо втратив секретку за допомогою зварювання?

Так, даний метод має право на існування, так як до нього чомусь вдається найбільшу кількість власників автомобілів, колеса яких оснащені секретками. Варто відзначити, що це дуже екстремальна методика для вирішення даного питання. У цьому випадку буде потрібно зварювальний апарат та вміння ним користуватися. Цей спосіб передбачає два варіанти дій: 
  1. Накручуємо на секретку підходить за розміром гайку. Потім за допомогою стандартного баллоннік відкручуємо гвинт.
  2. Приварювати металевий прут, який виконує роль гвинта для відкручування.

Обов'язково при використанні зварювання дотримуйте техніку безпеки.

Корисні рекомендації від менеджерів «АвтоДіскіUA»

Так би не вдаватися до кардинальних заходів зняття секреток рекомендуємо обзавестися запасним ключем. Один нехай лежить в автомобілі, а інший у Вас в гаражі. В такому випадку, два ключа вже точно не втратите.

Ще одна проблема, з якою часто ламають ключ для зняття гвинта, виступає забивання брудом пазів секреток. Цей факт заважає правильній установці ключа, тому перш ніж відкручувати гвинт добре очистіть від бруду його пази.

4 липня 2018
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]