Диски на Чері E5

Існує одно доволі популярне висловлювання, що 80% краси сучасного автомобіля складають його колеса. Сьогодні таке висловлювання доволі справедливе і на диво точне. Саме бездоганний дизайн легкосплавних дисків і є головною причиною, по якій все більша кількість автомобілістів їх вибирають.

Однак не тільки лише краса вирізняє литі диски на Чери Е5 серед інших варіантів коліс.

Диски на Чери Е5

Типи автомобільних дисків на Чери Е5

На сьогодні виділяють два основні типи коліс – це штамповані стальні та легкосплавні. Останні, в свою чергу, розподіляють на дві великі групи по матеріалу їх виготовлення:

  • - алюмінієві;
  • - магнієві та титанові.

Однак сьогодні колісні диски на основі таких рідких металів, як магній та титан зустрічаються все ріже. А все тому, що ці матеріали доволі дорогі у виробництві та доволі капризні в процесі використання. Саме по цій причині все більша кількість людей вибирає алюмінієві легкосплавні диски. Тут також варто сказати, що їх також розділяють на під групи по методу виготовлення:

  • - литі – традиційний відлив, найдоступніший та найшвидший спосіб;
  • - ковані – відлив колес під напругою, внаслідок виріб виходить міцніше, менше важить, але по ціні дорожче.

Із вищесказаного можна зробити висновок, що вибір доволі великий. Головне, чітко визначитись з критеріями, слідувати рекомендаціям виробника та вибирати виключно сертифіковану продукцію.

Чому диски на Чери Е5 купити варто в інтернет-магазині «АвтоДискиUA»?

Всім своїм покупцям ми пропонуємо якісну продукцію, підтверджену відповідними сертифікатами. Надаємо допомогу у виборі коліс на ваш автомобіль відповідно до рекомендацій виробника та вашого бюджету. Доставляємо диски в будь-який куточок України.

27 квітня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]