Як визначити рік випуску гуми

як визначити рік випуску гуми

Як визначити рік випуску гуми – це доволі хвилююче питання для кожного власника автомобілю. Адже не раз доводилось стикатись з тим, що спеціалісти в автосервісі без будь-яких проблем можуть визначити, коли була випущена автомобільна гума.

І необхідно сказати, що це зовсім не фокус і не бажання ввести в оману довірливих клієнтів. Адже зробите це зовсім не важко, і майстри з опитом це можуть робити в умі, а ви можете використовувати звичайний календарик. Головне, знати куди дивитись. Давайте разом розберемося в цьому.

Як дізнатись рік випуску гуми: рекомендації експертів «авто дисків ua»

  1. Кожна випущена партія автомобільної гуми має свій серійний номер, який складається з цифр та латинських букв. Цей номер наноситься на бокові сторони покришок. На одній стороні друкують повністю, а з іншої вказують тільки букви з початковими цифрами номера. Досить часто, 3-х або 4-значний номер обрамляють овальним штампом. Завдяки цьому його не важко знайти.
  2. На дату виготовлення покришок вказують останні 3 або 4 цифри. Сьогодні найбільш популярна гума с 4-значним номером. Це говорить про те, що її виготовили вже після 2000 року. Саме в цей час виробники перейшли на більш комфортну систему нумерації. Перші дві цифри – це тиждень випуску покришок, а останні дві цифри говорять про рік їх виготовлення. Наприклад, на автомобільних покришках стоять цифри 2110, то це говорить про те, що шини були виготовлені в травні 2010 року.

Сподіваємось, що інформація про те, як визначити рік випуску автошин для вас буде доволі корисна. Але, пам’ятайте, що не тільки при покупці автошин необхідно керуватись роком їх випуску, а ще й тим, як вони виглядають.

Тут необхідно оцінити висоту протектора і його колір, а також відсутність павутинних тріщинок. Якщо ви побачили всі ці недоліки, то можете бути впевненими, що покришки зберігались неправильно. Це означає, що довго вони вам точно не прослужать.

14 листопада 2016
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]