Колеса BBS на авто - розкіш чи надійність?

Автомобільні BBS (ББС) диски – це надійність, висока якість та безпека гоночних автомобілів. Катки виготовляє однойменна германська компанія, яка на сьогодні є одним із лідерів серед виробників автомобільної дискової продукції. Її головний офіс розташований в місті Шильтах. Мінімальна вартість коліс даного бренду в Україні складає 3400 гривен, що доволі адекватна ціна для таких високоякісних катків.

Чому колеса BBS заслуговують уваги автомобілістів?

Да все просто! Компанія постійно розвивається, тому її інновації завжди стоять на стражі безпечного руху. Серед основних розробок виробника варто виділити:

  • Сухий процес виготовлення кованих дисків із алюмінію. Дана технологія дозволяє знизити викиди шкідливих речовин в атмосферу.
  • Формування полого відсіку зі зовнішнім та внутрішнім краєм виробу. Ця технологія знижає вагу катка на 5 кілограм та збільшує на 60% супротив деформування обода.
  • Завдяки алмазній обробці колісний диск блистить.

Найбільш популярними варіантами серед українських автомобілістів можна назвати диски BBS R16 та R17. Це найбільш ходові моделі, які установлюють не тільки на гоночні та спортивні автомобілі, але і на те транспортні засоби, власники яких прагне виділити на дорозі. Саме німецька висока якість в тандемі з новітніми технологічними розробки та зробили ці катки так популярними серед власників самих престижних марок авто. Сюди можна віднести різні моделі Mersedes, BMW, Rolls Roys, Porsche та інші.

Чому диски BBS (ББС) в Україні всі покупають в інтернет-магазині «АвтоДискиUA»?

Тут, звичайно, можна довго розповідати та розмірковувати про те які ми хороші, але відгуки наших покупців і так говорять за нас. Адже вони тільки позитивні, а все тому що ми ціним кожного нашого покупця і пропонуємо виключно вигідні умови:

  • Адекватні ціни на кожну модель катка, які завжди актуальні на нашому сайті.
  • Ніяких предоплат.
  • Ніяких дзвінків менеджерам. Ми й самі вам передзвоним. Да ще і в зручний для вас час. Просто залишаємо заявку на зворотній дзвінок, в якому вказуємо і хвилююче питання, і зручний час для зв’язку.

диски bbs(ббс)украина

Одним словом, не втрачайте свій дорогоцінний час, а замовляйте диски вже сьогодні, щоб завтра бути стильним та привабливим на дорозі.

3 листопада 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]