Догляд за дисками

АВТОДИСКИ UA

Автомобільний диск, як і будь-який виріб, потребує якісного догляду. Однак не всі власники автомобілів про це знають. У зв'язку з цим і виникає маса питань пов'язаних з тим, як доглядати за колісними дисками і як підтримувати їх у належній формі. На ці питання дадуть розгорнуту відповідь експерти магазину "АвтоДиски UA".

Приділяємо особливу увагу колесам

Перше на що необхідно звертати увагу - це справність автомобільних коліс. Брудний або з незначними слідами іржі автомобільний диск - це цілком нормальне явище, а от тріснутий або деформований від удару каток - це пряма загроза безпеці, як власника автомобіля, так і його пасажирів.

Вся справа в тому, що при русі автомобіля на колодні диски покладається вельми велике навантаження, яке тягне за собою їх руйнування або деформацію. Все це може призвести до трагедії під час руху, щоб уникнути якої необхідно просто дотримуватися певних правил по догляду за колесами.

Геометрія колісних дисків

Раз на півроку, коли міняєте автомобільну гуму, рекомендується досліджувати каток на предмет будь-яких відхилень. Це робиться на балансувальне верстаті за допомогою контрольної лінійки. Перевірка проводиться без покришок.

Якщо ж ні спеціального верстата, то можна визначити наявність змін так би мовити "на око". Перевіряється окружність автомобільного диска, іншими словами рівний чи коло при обертанні. Також перевіряють чи немає "вісімок". Пам'ятайте, що якщо в диску змінена геометрія, то їздити на ньому категорично заборонено.

АВТОДИСКИ UA

Корозія і заходи щодо захисту від неї

На жаль, на сталевих дисках досить часто з'являється іржа. Вона не тільки здатна зіпсувати його зовнішній вигляд, але також послабити саму конструкцію і порушити його цілісність. Найбільш схильні прояву іржі штамповані диски, тому потребують більш пильному контролі.

Вірними помічниками в боротьбі з плямами іржі є антикорозійні засоби. Також не менш ефективною є шліфування металевою щіткою, після чого колісний каток грунтують і фарбують. Найбільш дорогим, але при цьому вельми дієвим способом є піскоструминна обробка колісного катка. Після такої процедури каток може бути пофарбований порошковою фарбою або емаллю, призначеної для обробки металу. Однак пам'ятайте, що фарбування порошковою фарбою або емаллю використовують спеціальне обладнання. Правда, результат того вартий, оскільки покриття більш стійке до різних ушкоджень. Також ковані і литі диски після фарбування полірують, а потім покривають спеціальним лаком.

Пара слів про чищення та миття колісних дисків

В принципі мийка дисків є косметичною процедурою. Однак, як не крути, це один із заходів по догляду за катками. Варто відзначити, що особлива увага приділяється не зовнішньої стороні колісного диска, а його внутрішньої. Адже саме тут найбільше скупчується снігу та бруду, які тягнуть за собою биття керма автомобіля.

АВТОДИСКИ UA

Засоби для косметичного догляду за автомобільними дисками

Для догляду і надійного захисту катків автомобіля від бруду на дорогах, бітуму, а також температурних перепадів сучасний ринок хімічної продукції пропонує споживачеві різноманітні засоби:

  • 1. Рідини та спреї, що сприяють розчиненню і усуненню з колісних катків різної бруду.
  • 2. Поліролі, які відштовхують пил під час гальмування, а також знижують негативний вплив сольових сумішей.
  • 3. Спеціальні губки і щітки для очищення автомобільних дисків, за допомогою яких можна дістатися навіть у самі приховані частини і куточки вироби.

АВТОДИСКИ UA

Практичні рекомендації від менеджерів "АВТОДИСКИ UA"

  • 1. Паркуючи автомобіль, зведіть до мінімуму контакт коліс з бордюром. Таким чином, ви не будете піддавати зайвим механічних впливів ваші колісні диски.
  • 2. Перш ніж використовувати свій автомобіль захистіть диски за допомогою спеціальних засобів.
  • 3. Якщо очищення катків виконується високим тиском, то обов'язково необхідно застосовувати спеціальні щітки. В іншому випадку можна порушити цілісність покриття.
  • 4. Категорично заборонено обробляти литі та ковані диски бензином і розчинником, які негативно діють на поверхню виробу.

Дотримуючись всіх цих нескладних правил по догляду за колісними дисками, а також забезпечуючи їм правильне зберігання, ви тим самим продовжуєте термін їх служби. Однак головне - це покупка якісних автомобільних комплектуючих, які й забезпечать вашу безпеку.

17 листопада 2015
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]