Алгоритм підбору дисків по авто

Купівля автодисків для недосвідчених водіїв пов'язана з деякими проблемами - підбір дисків для них скрутний зважаючи на наявність в інтернет-магазині величезного асортименту моделей. У каталозі представлені вироби, виготовлені різними способами і з матеріалів з діаметрально протилежними характеристиками. Відрізняються автодиски значеннями маркування і вартістю. Як же правильно вибрати автодиски, які б влаштували і за ціною, і підходили б під конструктивні особливості автомобіля?

Алгоритм подбора дисков по авто

З чого почати?

Підбір дисків доцільно починати не з вартості, а з маркування - вибрати рішення, які підходять по

  • - вильоту (ЕТ);
  • - ширині обода (W);
  • - радіусу (R);
  • - розміром центрального отвору (DIA);
  • - кількості кріпильних отворів (PCD).

У техпаспорті до автомобіля вказані штатні розміри коліс, але можна купувати автодиски не тільки із заводськими параметрами, а й з допустимими. Незмінними лише залишаються два значення - розмір центрального отвору і кількість кріпильних отворів. Якщо купити моделі зі значеннями DIA і PCD, відмінними від штатних, то монтаж коліс викличе труднощі або їх взагалі не можна буде встановити на осі. Обов'язково врахуйте цей фактор, виконуючи підбір дисків.

Вибір по виду, виробнику, ціною

Виробники пропонують колеса литі і штамповані. Значно менше на українському ринку кованих моделей, що пояснюється їх дорожнечею - дозволити покупку таких автодисків зможуть тільки власники преміальних ліфтбек, позашляховиків.

Литі диски - сучасні моделі зі стильним дизайном, які швидко розганяються, добре маневрують на звивистих ділянках траси і при входженні в повороти. Вони виглядають презентабельно, виробляються численними брендами з оригінальними дизайнерськими характеристиками. Коштують дорожче за штамповані вироби, а й краще їх по візуальних характеристиках, функціональності в літньо-весняний сезон.

З огляду на різноманітність каталогу легкосплавних дисків, підбір дисків за оптимальною ціною і з хорошими техніко-функціональними характеристиками не скрутний. Приклад тому - автодиски Zorat Wheels, які виробляються в Малайзії, характеризуються як вироби з високим ступенем стійкості до зношування. Виробник пропонує моделі в різних кольорах - чорному, сірому, сталевому, білому. Можна підібрати комбіновані колеса, що надає екстер'єру авто унікальність і привабливість.

30 червня 2021
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]