Як вибрати секретки на колеса

Що таке секретки

Секретки представляють собою кріпильні болти, для фіксації колісних дисків. На відміну від штатних виробів, вони откручиваются спеціальним ключем. На цьому грунтується їх призначення: захист автомобільних коліс від угону. Зловмисники не маючи спеціального знімача просто не можуть демонтувати диски. Власник же, маючи насадку на балонний ключ, з легкістю знімає колеса.

Види секреток і безпеку

Залежно від застосовуваного типу профілю болта секретки поділяють на види:

  • фігурні. Цей тип має спеціальну канавку або проточку на головки болта, найчастіше замкнутого профілю. У цьому полягає його надійність від несанкціонованого зняття. Тому як при виготовленні останніх застосовують малюнок хитромудрої форми, що ускладнює підбір ключа.
  • ексцентричні. Вони являють собою болт з двома який наскрізними отворами. Перше більшого діаметру, як правило, на всю капелюшок, інше меншого діаметру і просвердлений на деякій відстані від осі першого отвору. Справедливості заради відзначимо, що замість другого отвори виробник робить штифт, а отвір буде на ключі.
  • так звані многодирчатий. Подібний тип має на болті кілька отворів різного діаметру, які розташовуються на певній відстані один від одного. Ключ так-же має відповідні штифти або отвори.

Представлене поділ є досить таки умовним, тому як деякі вироби не підходять під певну класифікацію або мають комбіновану форму. Крім того, покупцеві слід пам'ятати, що фірми виробники випускають не тільки секретки у вигляді болтів, а й у вигляді гайок для автомобілів японського та азіатського ринку.

Как выбрать секретки на колеса

Якій фірмі віддати переваги

Сьогоднішній ринок колісної фурнітури представлений величезною кількістю фірм і брендів. Не дивно, що пересічний покупець з легкістю може заблукає і взяти не те, що хотів би отримати. Тому при підборі слід бути пильним і не женуться за дешевими виробами. Лідерами в цій галузі по праву вважаються американська MCGard і Vossen, італійські Farad, а також малазійська ZW. Але це не означає, що вироби інших фірм не варті уваги. Просто при виборі будьте уважні, і не кидайтеся на першу-ліпшу пропозицію.

Принцип установки секреток

Крім вибору якісних виробів необхідно пам'ятати про правильність і якість монтажу. Тут діє одне просте правило: секретка встановлюється на диск в самий останній момент, а знімається першої. При цьому встановлені болти повинні бути затягнуті з необхідним зусиллям. Це необхідно для того, щоб зловмисник не зміг послабити секретку, підтягнувши сусідні болти. І ще запам'ятайте, щоб уникнути поломки, секретки накручуються виключно вручну без застосування ударного гайковерта.

Як демонтувати секретку при втраті ключа

Якщо ви виявили, що не можете знайти ключ, то не впадайте в паніку. Перш за все згадайте, де і коли ви його бачили в останній раз. Можливо, ви його не поклали на місце або забули в автосервісі. Якщо ситуація не вимагає оперативного зняття колеса, зверніться до магазину, і замовте новий знімач, а краще пару, щоб потім не кусати себе за лікоть. Якщо ж необхідно знімати, то це можна зробити декількома способами. Найпростіший і найменш трудомісткий це приварити гайку і відкрутити. Але при цьому не уникнути обгорання лакофарбового покриття на диску. Якщо цей спосіб вас не влаштовує, то необхідно буде висвердлюють гайку чи болт. Якщо це був болт то вам пощастило і залишається просто викрутити заломиш. У випадку з гайкою необхідно буде міняти шпильку.

Правило вибору секреток

Багато з нас задавалися питанням: «як вибрати секретки на колеса?». Тут діють прості правила. По-перше, віддавайте перевагу відомим брендам, тому як вони зацікавлені з своєї репутації. По-друге визначитеся з необхідними розмірами: довжина болта або гайки, діаметр головки, діаметр і крок різьби. Важливим буде дізнатися у продавця, з якого матеріалу вони зроблені. І останнє, в комплекті бажано мати додатковий ключ-знімач.

Де придбати якісні секретки

Якщо ви остаточно вирішили придбати секретки, то зверніться в avtodiski.net.ua. У нас представлений величезний вибір спеціалізованих болтів і гайок, які підходять як для бюджетних автомобілів, так і для авто преміум сегменту. Ми є лідерами даного сегмента ринку, а значить відповідаємо за якість продукції, що продається. Якщо у вас залишилися питання, то зв'яжіться з нашим оператором або замовте зворотний дзвінок. Для вашої зручності ми працюємо з усіма транспортними компаніями.

22 січня 2020
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]