Історія ВАЗа

Автомобільна компанія АвтоВАЗ - є однією з великих фірм в Європі, по виробництву машин. Дана компанія була створена ще в 60-х роках, XX століття, в місті Тольятті. Проектування підприємства тривала близько одного року, починаючи з липня 1966 року по лютий 1967 року.

Варто відзначити, що на розробку дизайну автомобілів, були запрошені фахівці фірми FIAT. Автомобілі компанії АвтоВАЗ, дуже швидко завоювали популярність серед автолюбителів, так як коштували не дорого і були дуже якісними.

На сьогоднішній день частка АвтоВАЗу на автомобільному ринку становить 17,55%, даний показник вельми непоганий враховуючи, що Volkswagen займає 26,39%. Так що дана компанія не збирається йти з ринку автомобілів.

История ВАЗа

Купити диски на ВАЗ

Багато власників автомобіля ВАЗ, намагаються надати своєму автомобілю більше краси і підкреслити цим свій статус. Але не всі знають, де вигідно купити диски на ВАЗ R13. Але, все простіше ніж здається, адже на нашому сайті, для Вас надаються найкращі і якісні диски на ВАЗ.

З приводу цінової політики можете не переживати, на нашому сайті надано безліч різних дисків за доступними цінами. З приводу якість товару не переживайте, ми продаємо колісні диски тільки від перевірених виробників.

Купити колісні диски на ВАЗ - це ціле мистецтво

Важливо знати, що придбання нових коліс - це завдання, до якої потрібно підійти з усією відповідальністю. Перед тим як купити диски, варто враховувати вагу вашого автомобіля і діаметр коліс, щоб не допустити помилок. Багато власників автомобілів припускаються помилки, купуючи диски з великим діаметром, ніж це допустимо. З одного боку, це красиво, а з іншого негативно впливає на ходову частину.

Тому, щоб уникнути різних неприємною, краще купувати диск такого діаметру, який у вас стояв до цього. Єдине допускається купівля диска на один, або максимум на два діаметра більше, але при не варто забувати про ширину покришки.

Литий або штампувальний?

Сказати який саме тип дисків Вам необхідний, ми не можемо, так як важливо враховувати те, що для Вас важливо - краса чи якість. Ось, наприклад литі диски, характеризується великим вибором дизайнерського виконання. Дані диски підійдуть Вам якщо ви бажаєте придбати красиві колеса. Правда є невеликий мінус, він полягає в тому, що їх виготовляють з легкого металу. В наслідок чого, литі диски не здатні витримувати серйозні навантаження.

Відносно штампувальних дисків, вони якісні, надійні, прослужать вам багато років і стійкі до навантажень і ударів. Ось тільки їх одноманітна стилістика Вас навряд чи зацікавить. Але, якщо Ви використовуєте автомобіль в робочих цілях, то дуже рекомендуємо купити штампувальні диски на ВАЗ.

12 серпня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]