Яка сама краща зимова гума 2016?

В останні роки споживач, щоб зрозуміти чи підійде для його автомобіля та чи інша зимова гума і яка найкраще орієнтується не тільки рейтингами популярності, але й опитом автовласників. До того ж, доволі часто рейтинги складають орієнтуючись на європейський ринок, де якість дорожнього покриття в рази краще, а сама гума ідеально підходить для м’яких європейських зим.

В Україні не виключені дні з сильними морозами і ожеледицями. Да і якість доріг доволі жалюгідному стані. Менеджери магазину «Авто Диски UA» з задоволенням допоможуть вам підібрати ідеальний варіант зимової гуми.

ЯК ВИЗНАЧИТИ ЯКА НАЙКРАЩА ГУМА?

Дати точну відповідь, яка найкраща зимова гума доволі просто. Адже це та гума, яка здатна забезпечити керованість і стійкість транспортного засобу на льоду або засніженій дорозі, а також дозволяє своєчасно загальмувати в разі потреби.

Сучасний ринок представляє багато моделей зимової гуми від різних виробників. Не секрет, що кожний виробник прагне створити дійсно якісний продукт, який характеризується своїми власними фішками.

Якщо не приймати до уваги різні технологічні аспекти, а підійти до вирішення питання, яка зимова гума найкраща очима автовласників, то необхідно виділити слідуючи показники:

  • 1. Різні типорозміри. Одним словом, від давайте перевагу виробнику, який випускає шині для всіх розмірів і діаметрів коліс. Ідеальний варіант, якщо гума випускається одночасно для легкових автомобілів і інших типів машин. Таким чином, кожна людина зможе підібрати свій варіант шин для авто.
  • 2. Наявність зимової і літньої гуми.
  • 3. Розробка і модифікування виробником власник, унікальних технологій, які стрімко розвиваються і постійно удосконалюються.

какая зимняя резина самая хорошая

КРАЩА ЗИМОВА ГУМА 2016

Якщо вам потрібна конкретика і вас цікавить яка зимова гума найкраща в 2016 році, то давайте поговоримо конкретно про виробників. Пропонуємо двох основних виробників, а саме Good Year, конкретно модель Grip Ice, а також Michelin – X-Ice Xi2. Самі по собі ці марки користуються світовою популярністю. Вони присутні практично у всіх топах автомобільної гуми, незалежно від типу. Обидві марки показують доволі непогані результати при їзді по засніженому і льодяному покриттю. Автомобіль відмінно розганяється. А ось відносно гальмування, то хотілось би мати більш кращі показники, хоча і ці не такі уже й погані.

Безперечно, вибираючи яка зимова гума краща 2016 не треба розраховувати, що вона буде дійсно ідеальною для сухого асфальту, так як зимова гума не розрахована для їзди по асфальтованому покриттю. Вона значно швидше зношується. Пам’ятайте, що при виборі зимової гуми необхідно керуватись не данню моди, а якістю і досвідом автовласників, а також виділеним бюджетом на купівлю зимової гуми. В «Авто Диски UA» вам допоможуть підібрати ідеальний варіант для вашого автомобілю зо доступну ціну.

26 серпня 2016
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]
adware and malware removal