АвтоВАЗ

Компанія АвтоВАЗ є одним з великих автомобілебудівних підприємств в Євразії. Серце компанії знаходиться в Росії в місті Тольятті. АвтоВАЗ славиться випуском таких автомобілів як «Ока», «Самара», «Жигулі», «Нива» і «Супутник», випускаються також і автомобілі «Riva», але їх експорт спрямований виключно в країни Азії.

Будівництво заводу АвтоВАЗу почалося 20 липня 1966 року народження, за допомогою автомобільного концерну Fiat, а закінчилося воно лише в 1970 році. У тому ж році були проведені перші 10 автомобілів «Жигулі». В подальшому часу виробництво стало розширюватися і впроваджуватися все нові технології.

На сьогоднішній день, АвтоВАЗ виробляє автомобілі під власним брендом Lada. Частка компанії АвтоВАЗ на світовому ринку автомобілів становить 17,55%.

АвтоВАЗ

Купити диски R13, на ВАЗ

Оновити стиль свого автомобіля непогане рішення, а якщо Ви вирішили почати з дисків на автомобіль, то ми Вам в цьому допоможемо. Наша компанія надає можливість купити диски R13, на ВАЗ, за найвигіднішою ціною. На нашому сайті для Вас надається широкий вибір якісного і стильного матеріалу.

Різноманітність вибору дисків на ВАЗ

Наш сайт надає Вам велику різноманітність вибору дисків. Найпопулярніші по затребуваності є сталеві диски. Даний тип дисків популярний за рахунок своєї високої якості і цінової доступності, багато хто вважає їх бюджетним варіантом.

Варто відзначити, що якщо ви маєте намір використовувати Ваш автомобіль в робочих цілях і ви не особливо переживаєте з приводу стилю автомобіля, то сталеві диски - це ваше спасіння. Характерність даних дисків полягає в їх довговічності і якості. Призвести до пошкодження монітора їх куди складніше на відміну від литих дисків.

Другі за популярністю диски - литі, вони більше характеризуються стилем оформлення і красою. Без спірно литі диски гарні, вони додадуть Вашому автомобілю більше стилю. Правда їх цінова політика навряд чи вас здивує, плюс їх використання має на увазі наявність якісних і рівних доріг. В іншому випадку при серйозному пошкодженні або наїзду в яму диски можуть тріснути. Відремонтувати їх можна, тільки це дорого і вимагає багато часу.

Підвівши підсумки, можна сказати, що сталеві диски якісніше і доступніше за ціною. На нашому сайті надається можливість купити диски R13, на ВАЗ, швидко і без будь-яких ускладнень, а головне за доступною ціною.

Додаткова інформація

При установці дисків на ВАЗ радіусом R13, варто звернути увагу на те, що допустимий розмір колісних дисків становить від 155/75 до 165/70.

22 серпня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]