Стаття про сталевий диск r15

Обираючи диски R15 стальні важливо приймати до уваги основні параметри:

  • - DIA – діаметр центрувального отвору;
  • - ET – виліт;
  • - PCD – сверловка;
  • - W – ширина диску.

Все ці параметри ви знайдете в керівництві по експлуатації автомобіля або дізнаєтесь у менеджерів «АвтоДискиUA». Особливо важливо дотримання всіх рекомендованих виробником параметрів при виборі штампованої дискової продукції. В противному випадку відцентрувати колесо буде доволі проблематично. Якщо ж ви все-таки прийняли рішення відносно вибору катка більшого розміру, то роботу доцільно довірити професійним майстрам.

Диск стальний R15 та його плюси, мінуси

Залізні колеса, що виготовлені методом штамповки, це доволі бюджетний варіант «взуття» для авто. Більш того, багато автовиробників впускають свої машини вже с такими автодисками. Серед явних переваг варто виділити той факт, що при ударі або більшому навантажені вони не тріснуть, а лише погнуться. Таке деформування дає можливість відновити диск і знову його використовувати.

Ще однією перевагою варто назвати його низьку ціну. Варто відмітити, що тут як раз вона негативно не відображається на якості виробу, так як виробник використовує високоякісну особливу сталь та доступний технологічний процес – штамповки.

Відносно недоліків, то тут варто виділити велику вагу та низьку стійкість до корозії, а також непрезентабельний зовнішній вигляд. Як правило, ці недоліки не впливають на те, щоб купити стальні диски R15, адже деякі з них навіть можна вирішити, а з деякими змиритись.

Більш детальну інформацію ви зможете отримати у менеджерів нашої компанії «АвтоДискиUA». По телефону ви також зможете оформить замовлення. Як варіант, ви можете замовити зворотній дзвінок, і ми зв’яжемося в зручний час.

купити стальні диски R15

1 вересня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]