При якій температурі міняти зимову гуму на літню

Коли настає календарна зима, а коли літо нам добре відомо, а ось що значить «зимова» та «літня» гума зрозуміло не всім. Що робити весною та восени, на якій гумі їздити в цю пору року. Да існує всесезонна гума.

Так, на що саме орієнтуватись, змінюючи покришки? На розтаявший сніг? А якщо його практично не було взимку? А може на температуру повітря? Давайте розбиратися.

при якій температурі міняти зимову гуму на літню

Коли змінювати зимову гуму на літню?

Якщо враховувати рекомендації виробників автомобільних покришок та експертів в цій галузі, то проводити заміну автомобільної гуми варто тоді, коли вже на протязі декількох діб в вашому регіоні тримається середньодобова температура +5 - + 7 градусів.

Пам’ятайте, що саме температура повітря безпосередньо впливає на властивості автомобільних шин. Якщо змінити покришки завчасно (коли ще можливе пониження температури та заморозки), то літні покришки стануть більш твердими та відповідно доволі важко керувати автомобілем.

Одночасно з цим, автомобільні експерти не рекомендують їздити на зимовій автомобільній гумі, коли на вулиці більше +10 градусів. Адже в такому випадку покришки значно швидше зношуються, а також збільшуються витрати палива.

Ось чому так важливо своєчасно заїхати на шиномонтаж, щоб змінити автомобільну гуму, та саме рекомендації виробників будуть найбільш правильному в цьому питанні.

23 січня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]