Огляд на MKW диски

Дискова продукція MKW – це не перевершена якість для кожного автомобілю. Адже типорозмірний ряд доволі широкий – до 22 дюймів. Виробництвом коліс займається корейська компанія Mi Tech Inc. І як показує практика, диски MKW (МКВ) відгуки від власників машин мають виключно позитивні.

Виробничі потужності в основному розташовані на території Кореї. А якщо бути точнішим, то процес хромування дисків проводиться в Китаї. Незважаючи на це ціна на ці колеса доволі доступна і купити їх в Україні можна від 2100 гривен в інтернет-магазині «АвтоДискиUA». Ціна коліс залежить від обраної моделі та типорозміру. Більш детальну інформацію ви отримаєте на сайті або у менеджерів компанії.

Своїм клієнтам диски MKW виробник пропонує трьох видів:

  1. Литі диски, які виготовлені з використанням технології лиття під низьким тиском.
  2. Колеса, виготовлені по методу «Флау Формінг».
  3. Жидкоковані.

Вся дискова продукція цієї торгової марки володіє протиударними властивостями та доволі легка. А це значить, що рухи автомобіля плавні навіть по вибоїстій дорозі, а їх термін придатності доволі тривалий. Одним словом, можна сміливо сказати, що з такими колесами не страшна іяка дорога!

Де диски MKW R20 купити в Україні?

Звичайно ж, як і інші типорозміри, ви зможете купити в інтернет-магазині «АвтоДискиUA» по самій низькій ціні. Заходьте в наш каталог та переконайтесь самостійно, так як там ціни завжди актуальні. До того ж, для зв’язку з менеджером вам зовсім не потрібно дзвонити самостійно. Достатньо на сайті замовити зворотній дзвінок, та спеціалісти компанії самі зв’яжуться в зручний для вас час.

Важливою перевагою співпраці є можливість покупки будь-якої дискової продукції без будь-яких предоплат. Вам не потрібно турбуватись, що хтось обманить. Ми також надаємо 100% гарантію повернення.

Купуючи MKW диски, відгуки про які тільки позитивні, ви отримуєте комфортність та безпеку руху. А що може бути важніше? Згодні? Тоді скоріш обирайте свій ідеальний варіант коліс на сторінках сайту «АвтоДискиUA».

диски mkw r20

24 листопада 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]