Історія заводу ВАЗ

Історія одного з найвідоміших і успішних підприємств з випуску легкових автомобілів починає в далекому 1966 році. Перед тим як почати будівництво, комісія перебрала більше 700 будівельних майданчиків на території всього СРСР. У підсумку вибір зупинився на місті Тольятті.

Випуск знаменитих автомобілів

Вже 1 березня 1971 з конвеєра заводу зійшли перші десять зварних кузовів, а 17 квітня перші шість автомобілів марки "Жигулі". 24 квітня 1971 року завод був офіційно прийнятий державною комісією і вийшов на потужність 220 тисяч автомобілів на рік. Завод став найуспішнішим за всю історію вітчизняного автопрому.

Диски R13 на ВАЗ

История завода ВАЗ

Колеса радіусом р13 вважаються найбільш поширимо для автолюбителів, що віддають перевагу автомобілі ВАЗ. Колісні диски R13 - це розмір колеса, яке підійде до вітчизняному автомобілю, тому будьте обережні, диски з машин інших марок можуть не підійти, так як може відрізнятись посадковий розмір і разболтовка. Якщо у Вас раптом з'явилися сумніви, то можете звернутися до фахівців нашого інтернет-магазину, де Вас проконсультують по будь-яких питань.

Купити диски р13 на ВАЗ

Купити диски р13 на ВАЗ на сьогоднішній день не складає ніяких труднощів. Автомобільні ринки просто завалені подібного роду колесами. Але, купувати що-небудь в таких місцях ми б не радили. Ніколи не можна точно дізнатися якість і історію деталі. Так колесо могло бути сильно пошкоджено в ДТП, а після «вирівняно» в кустарних умовах. Зараз є майстри, які зроблять деформований диск абсолютно новим. Таким чином виходить, що при збільшенні навантажень, колісні диски просто трісне і поставлять ваше життя під загрозу.

Наш інтернет-магазин завжди піклується про своїх клієнтів і надає тільки якісний товар, який підкріплений різного роду технічною документацією. Плюс до всього, ми видаємо на будь-який товар гарантію якості і в разі виявлення шлюбу, ми допоможемо вам, і в разі потреби зробимо заміну товару на новий.

Виробництво

Диски р 13 ВАЗ виготовляються у великих кількостях і на кількох заводах, що лише на руку автолюбителю. Заводи прагнуть завоювати ринок і тому постійно випускають щось нове і незвичайне. Ми намагаємося надавати Вам товар, виключно від перевірених постачальників і виробників, щоб уникнути будь-якого конфузу через будь-яких проблем.

22 серпня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]