Що ви знаєте про сталевих дисках?

В інтернет-магазині «АвтоДискиUA» представлений широкий асортимент дискової продукції. Сьогодні ми розповімо про найбільш затребуваних дисках серед наших покупців.

Австрійськи стальні диски KFZ

Вони представляють собою дискову продукцію найбільшого європейського холдингу, який об’єднав в єдине ціле багато фірм. Спеціалізацією даної компанії є виключно виробництвом штампованих колісних дисків. Саме колесо доволі міцне, а по вазі легші аналогів. Це можливо за рахунок використання спеціальної сталі та лазерного контролю на всіх етапах виготовлення.

Тайванська штампована дискова продукція від Steel Wheels

Не менш популярні сьогодні і стальні диски Steel. Серед основних переваг таких катків варто виділити:

  • - доступна ціна;
  • - висока якість;
  • - проходимось по бездоріжжю або путівним дорогам.

Варто відмітити, що саме останній факт був підтверджений неодноразовим їх використанням на міжнародному ралі. А це говорить, що катки будуть гарним варіантом для дорожнього покриття в Україні, які залишають бажати кращого.

Декілька слів про диски від Dotz

Продукція германської компанії розрахована на цінителів спортивного стилю їзди. Стальні диски Dotz виготовляють по особливим технологіям на новому обладнані. Бездоганна якість дискової продукції забезпечена багатоступінчатим контролем якості, а також використання новітніх розробок.

В світі компанія відома різними ноу-хау в виробництві катків. Всі штамповані диски проходять тестування на рівень міцності, що дозволяє виробнику гарантувати якісні та надійні вироби.

Сьогодні купити стальні диски Dotz, Steel, KFZ або інші зовсім просто. Підібрати дискову продукцію та оформити замовлення ви можете, як самостійно, так і за допомогою наших менеджерів. Для зв’язку зі спеціалістом набирайте номер телефона, що вказаний на сайті «АвтоДискиUA». А ще краще ви можете замовити зворотній дзвінок, та менеджер зв’яжеться в максимально короткі терміни або найбільш зручний для вас час.

стальные диски

14 серпня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]