Ковпаки - антикризова пропозиція

Купити ковпаки

Ви в пошуку доступною і одночасно надійного захисту для своїх коліс? Тоді рекомендуємо звернути увагу на такий декоративний аксесуар, як ковпаки для автомобільних коліс. Вибираючи якісні моделі, ви не тільки додасте зовнішнім виглядом колісних дисків унікальність і привабливість, а й продовжите, як їх термін служби, так і гальмівних дисків або барабанів, захищаючи від проникнення пилу, бруду, снігу та інших дрібних елементів, які можна зустріти на дорозі.

Як бачите, автомобільні ковпаки на колеса - це відмінний варіант щодо захисту свого транспортного засобу. Одним словом, справжнє антикризова пропозиція. Однак щоб воно було саме таким встановлювати на свій автомобіль потрібно тільки якісні елементи. Секретами вибору надійних ковпаків поділяться досвідчені менеджери компанії "АвтоДиски UA".

Розмір ковпакiв

Розмір ковпакiв

Перше на що потрібно звернути увагу при виборі ковпаків - це їх розмір. Визначити його ви зможете заглянувши на бортики ваших шин. Там будуть вказані цифри. Саме третя цифра і визначає розміри автомобільного колеса, які вказані в дюймах. Таким чином, необхідний розмір ковпаків дорівнює розміру ваших покришок.

Варто звернути увагу, що у разі неправильного підбору розміру ковпаків дрібних неприємностей не уникнути. Йдеться про проблеми з їх установкою, а також постійному випаданні під час їзди. Саме тому потрібно бути гранично уважним.

Купити ковпаки

З чого зробити ковпаки, чи так це важливо?

Матеріал, з якого виготовлені ковпаки для автомобільних коліс, також має важливе значення при їх виборі. Основна маса виробників для сучасних ковпаків використовує міцну і стійку до зношування пластмасу. Проте варто враховувати той факт, що для різних моделей використовуються різний за ступенем жорсткості пластик. До найбільш надійним автомобільним аксесуарам відносять ті, що зроблені з м'якого пластику. Це ідеальні ковпаки для автомобілів, що їздять по міських дорогах. Такі ковпаки захищають колеса під час різних маневрів від можливих ударів. Правда, ступінь захисту невисока.

Варто відзначити, що деякі сучасні виробники з метою додання ковпакам більш дорого виду створюють ефект хромування. Пам'ятайте, що таке рішення не підвищує якість або експлуатаційні характеристики аксесуара, а от ціна на них буде значно вищою. Причому блищать вони тільки один сезон.

Ковпаки для автомобільних коліс

Типи і форми

На сучасному автомобільному ринку ковпаки представлені в двох формах: плоскі і дуті. Остання форма ковпаків куди привабливіше, ніж плоска. Однак дуті ковпаки чутливі до різного роду пошкоджень. У зв'язку з цим на них значно швидше з'являються різні дефекти. А ось плоскі ковпаки будуть міцніше і практичніше. Вони відрізняються зносостійкістю і довговічністю. Більше того, вони стануть надійним захистом для вашого автомобіля протягом декількох сезонів. Тут вирішувати виключно вам, що для вас на першому місці.

Щодо типу виконання, то розрізняють відкриті і закриті ковпаки. Останній тип може бути оснащений великою кількістю дрібних отворів, які відіграють роль вентиляції. Також закриті ковпаки можуть бути повністю закритими. У відкритого типу ковпаків прорізи для вентиляції досить великі. Достоїнствами відкритого типу є якісна вентиляція та своєчасне охолодження гальм автомобіля, а перевагами закритого типу є надійний захист колеса від бруду, пилу, хімічних реагентів і сміття, що зустрічається на дорозі.

Купити ковпаки

Фіксація і рівень жорсткість пружин

Тип фіксації ковпаків також важлива характеристика при їх виборі. Сьогодні розрізняють два основних типи: засувки або болти. Простіше і практичніше є засувки. Головне, що кількість лапок для кріплення було не менше шести. Тут спрацьовує принцип, чим більше, тим краще.

Також варто приділити увагу і рівню жорсткості пружинок у обраних моделей, тому що чим вона жорсткіше, тим надійніше на колесах будуть триматися ковпаки. Уникайте тих моделі, які знімаються без будь-яких зусиль. Висока ймовірність їх втратити на першій же купині.

Зручність у застосуванні

Перш ніж вибирати ковпаки, варто переконатися в тому, що вони обладнані спеціальним пазом під золотник (необхідно для накачування і перевірки тиску в колесах). В іншому випадку постійного демонтажу не уникнути, що не зовсім зручно.

Вибираючи надійні та якісні ковпаки, що мають гарантії від виробника, ви надійно захистите свій автомобіль і збережете свої кошти. Ну чому, не антикризова пропозиція при існуючій економічній ситуації ?!

Ми ж Вам бажаємо безпечної і комфортної їзди!

29 вересня 2015
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]