Історія розвитку провідного світового виробника дисків BBS

Автомобільні диски

Історія розвитку світового лідера з виробництва автомобільних дисків BBS бере початок своє в 1970 році. Тоді в німецькому містечку Шильтах, що розташований на території заповідника Шварцвальд, була заснована компанія для виготовлення аеродинамічних обважень з пластику. Її засновниками є Генріх Баумгартнер і Клаус Брандон.

Проте ім'я компанії зробила інноваційна розробка компанії в 1972 році - трискладовим колісні диски для автомобільного спорту. Саме вони і зробили компанію лідерами в галузі автомобільного спорту, за яким пішов стабільне зростання і стрімке розширення компанії BBS. Незабаром компанія відкриває свій перший офіс за межами країни - у Франції. Для масового ринку в продаж були запущені трискладовим диски, що забезпечило їх стрімке зростання продажів. У результаті такого успіху компанія BBS в 1980 році стає публічним акціонером, розмістивши свої акції на біржі під назвою "BBS Kraftfahrzeugtechnik AG". Протягом наступних трьох років відкривається філія в Італії, а також підрозділи в США та Японії.

Диски від BBS

Численні перемоги нова модель дисків від BBS

Своє 25-річчя компанія зустріла в той же рік, коли Міхаель Шумахер здобув другу перемогу на Чемпіонаті Світу "Формула-1" (1995 рік) у складі команди Benetton Renault. Відомо, що чемпіон виступав на дисках BBS. Слідом прийшли й інші численні перемоги в різних чемпіонатах з автомобільного спорту. Однак 1995 не тільки приніс перемогу, але ще тюнінг ринок зазнає революційні зміни - виходить двоскладова модель RS. Варто відзначити, що через 20 років дана модель як і раніше користується попитом і міцно підтримує свій культовий статус на світовому рівні завдяки своєму класичному дизайну.

У 2000 році почалося будівництво Логістичного та фарбувального центру в Гербольцгайм, яке тривало два роки. Його площа становить 7000 м2. Він має вихід до А5 магістралі, що дозволяє забезпечити максимально швидку відвантаження товаром по всьому світу. Крім нової стратегії управління та розвитку компанії підвищується також ефективність виробництва продукції і розширюється ринок, а також запускаються нові технології і лінійки з випуску продукції.

Сьогодні портфоліо компанії BBS складається з моделей дисків, які підійдуть будь-якому класу автомобіля, незалежно від пори року. Однак ключовий момент роботи компанії - це тісна співпраця з лідерами світового автопрому. Цей факт є красномовним доказом того, що колісні диски BBS - це високі стандарти якості та експерт в даній галузі.

Про штаб-квартирі BBS - колиска високого якості продукції

Штаб-квартира BBS розташована в Шильтах (Німеччина). Тут над розробкою та впровадженням новітніх технологій, а також тенденціями розвитку автомобільного дизайну трудитися понад 240 співробітників. Департамент розробки - це місце, де народжуються нові моделі дисків BBS. Тут же зосереджено управління і виробництво продукції. Одним словом, департамент BBS - це мозковий центр всієї компанії.

Диски BBS

Суворі стандарти у виробництві дисків BBS

Друга локація BBS розташована в німецькому місті Херольцхайм. Тут трудитися майже сто співробітників. У цьому місті знаходитися контрольний дистрибуційний центр, а також виробничі потужності компанії. Саме тут розташовані системи термообробки - справжній витвір інженерного мистецтва. Крім цього, в Херольцхайме продукція проходить суху механічну обробку, що обертають циліндричні преси, а також системи з нанесення фінішного покриття.

 

Де купити диски BBS

Сьогодні один з кращих у всьому світі продуктів для автомобілів диски BBS доступний до продажу у всіх країнах світу. Ви також можете їх придбати за вельми вигідною ціною. Купити диски BBS в Україні можна у офіційного представника - компанії "АвтоДіскіUA". Вся реалізована продукція має сертифікати якості. Якщо для вас важливо ціна-якість, тоді звертайтеся до нас, і ми з радістю підберемо будь-яку модель, незалежно від марки автомобіля.

23 вересня 2015
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]