Литі диски. Естетика чи ефективність?

Литі диски

Більшість власників автомобілів вважають що литі диски - це лише естетика для авто. І що ніякої іншої користі від них немає. Однак це не так.

При виборі гуми для автомобіля, питання про якість навіть не стоїть. Відповідь очевидна, природно, потрібні якісні шини. А ось про литі диски, як про необхідність автомобілісти не говорять. Тому що вважають їх предметом краси. Багато хто просто не готові переплачувати за зовнішню привабливість.

Але давайте розглянемо все в деталях. Якісні колеса від відомих, але недорогих виробників (Advan, RS, Enkei), мають корозійну стійкість і довгі роки не втрачають зовнішній вигляд. Вони краще тримають удар, тому в гонках використовують саме легкосплавні катки. І в автоспорті зовнішній вигляд не грає великої ролі.

Одним із головних плюсів литих дисків можна назвати невелику вагу. Це відчувається на плавності ходу і динамічних характеристиках на будь-якому покритті. Так само помітні поліпшення ефективності гальмування.

Слід відповідально підходити до питання вибору і покупки катків, щоб вони служили довше. Вони повинні збігатися за кріпильних отворів маточини і правильно розподіляти навантаження автомобіля. При виборі дисків під конкретні покришки потрібно враховувати ширину диска. У разі, якщо диск буде ширше рекомендованої ширини для гуми, характеристики шини можуть значно погіршитися. Тому обов'язково враховуйте всі характеристики гуми і колеса на відповідність.

На закінчення хочу додати, що литі диски - це не тільки естетика та краса. Це ще і надійність, комфорт і поліпшення дорожніх характеристик автомобіля.

30 січня 2015
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]